• Ak Parti İl Başkanlığında Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

  AK Parti il başkanlığınca her hafta düzenlenen yönetim kurulu toplantısı il başkanlığı toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya il yönetim kurulu üyeleri katıldı.
  Türkçe
 • Sarız İlçesi Ak Parti Yeni İlçe Başkanı Hüseyin Cahit Özden’i Ziyaret Etti

  Olağan kongrede aday olmayacağını açıklayan Cesur Kınık’ın yerine görevlendirilen Ak Parti Sarız yeni ilçe Başkanı Hulusi Kara ve beraberindeki heyet Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’e nezaket ziyaretinde bulundu.
  Türkçe
 • Ak Parti İl Başkanı Toki İşbirliğiyle Yapılan 840 Konutun Kura Çekimine Katıldı

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve TOKİ işbirliği ile yaptırılan konutların kura çekimine katıldı. Kadir Has Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen kura çekimine Ak Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’de katıldı.
  Türkçe
 • AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ‘’Yükümüz Kardeşlik’ ’Tırlarının uğurlama törenine katıldı.

  "YÜKÜMÜZ KARDEŞLİK" YARDIM TIRLARINI UĞURLADIK AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ‘’Yükümüz Kardeşlik’ ’Tırlarının uğurlama törenine katıldı. Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) tarafından yürütülen “Halep’te İnsanlık Ölmesin!” yardım kampanyası çerçevesinde “Yükümüz Kardeşlik” şiarıyla İl Müftülüğü, Türkiye Diyanet Vakfı Kayseri Şubesi ve Kayseri Şeker Fabrikasının katkılarıyla, Kadir Has Kongre ve Kültür Sanat Merkezi önünden, 10 TIR un yardımı daha dualarla yola çıktı.
  Türkçe
 • İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden Nöbetçi Vekil İle Basın Açılamasında Bulundu

  NÖBETÇİ VEKİLİ İSMAİL TAMER Ak Parti il başkanı Hüseyin Cahit Özden, her hafta Ak Parti Kayseri İl başkanlığınca düzenlenen nöbetçi vekil uygulamasına Kayseri Milletvekili İsmail Tamer İle birlikte katıldı. Nöbetçi vekil İsmail tamer bura bir açıklama yaptı. AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer açıklamasında,’’ kentte en çok iş talebiyle karşılaştıklarını belirterek, "İş bulduğumuz insanların çoğu, beğenmeyerek belediye, elektrik şirketi, şeker fabrikası gibi yerlerden iş talebinde bulunuyorlar. Kayseri'de çalışmak isteyene iş çok" dedi. AK Parti Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'nöbetçi vekil' uygulaması kapsamında bu hafta Milletvekili İsmail Tamer halkın sorunlarını dinledi.
  Türkçe
 • İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden’den Taziye Ziyareti

  Bir dizi ziyaretler için Bünyan İlçesinden bulunan Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve yönetim kurulu üyeleri , kısa bir süre önce babasını kaybeden Bünyan eski Belediye Başkanı Mehmet Korkmaz’a taziye ziyaretinden bulundu.
  Türkçe
 • Cahit Özden Bünyan İlçesinde

  Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden Bünyan ilçesinde ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya katıldı
  Türkçe