• İl Başkanı Özden Felahiye İlçe Teşkilatında

  AK Parti il Başkanı Hüseyin Cahit Özden Felahiye ilçe teşkilat mensupları ile bir araya geldi.
  Türkçe
 • İl Başkanı Özden Felahiye İlçesinde

  Her hafta farklı ilçelerde Cuma namazını kılan ve cami çıkışında vatandaşlarımızla hasbihal eden il başkanı Hüseyin Cahit Özden’in bu haftaki durağı Felahiye ilçesi oldu. Cuma namazını Beyler caminde kılan Özden şu açıklamayı yaptı; Bu haftaki cuma namazımızı Felahiye İlçemizdeki Beyler Camii’nde eda ettik. Akabinde rahmeti rahmana kavuşan hemşerilerimizi Hakk'a uğurladık. Merhuma Allah'tan rahmet ailelerine sabır diliyorum. Dedi.
  Türkçe
 • İl Başkanı Özden ‘’Biz Hazırız’’

  AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziranda erken seçim yapılacağı açıklamasını İl Başkanlığında yönetim kurulu üyeleri ile izledi.
  Türkçe
 • İl Başkanı Özden Stk’lar İle Görüşmeye Devam Ediyor

  Her hafta sivil toplum örgütleri ile de görüşen Ak Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, toplumun her kesimi ile görüşmeye devam ediyor. İl Başkanı Özden, bu haftada Sağlık-Sen sendikası Yardımcı hizmetler sınıfındaki personeller ile hasbihal etti.
  Türkçe
 • İl Başkanı Özden, Her Çarşamba Halk Gününde

  AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, hafta içi her gün il başkanlığında vatandaşlarımızla görüşmeye devam ediyor. İl Başkanı Özden bunun dışında da her Çarşamba günü halk gününde vatandaşların taleplerini dinliyor.
  Türkçe
 • İl Başkanı Özden Hacılar’da

  Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve yönetim kurulu üyeleri Hacılar ilçesi haftalık olağan toplantısına katıldı.
  Türkçe
 • İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden Esnaflarla

  İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden Esnaflarla İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden Kayseri Cumhuriyet Meydanında bulunan esnafları teke tek dolaştı. Bu arada Cumhuriyet meydanından geçen vatandaşlarla sohbet eden Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ‘’her zaman vatandaşımızın yanındayız’’ dedi.
  Türkçe