• Ak Parti İl Başkan Vekili Fatih Hasyüncü Milletvekilleri kayıt işlemlerine iştirak etti.

  27. Dönem Milletvekilliği için kayıt işlemi yaptıran Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhasekinin kayıt işlemlerinde bulunan Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü yaptığı açıklamada; Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet ÖzHaseki’nin Türkiye Büyük Millet Meclisi 27. Dönem Milletvekilliği kayıt işlemlerine iştirak ettik. Yeni dönemde şehrimizi başarıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil edecek olan bütün Milletvekillerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Dedi.
  Türkçe
 • Hasyüncü Mazbata Töreninde

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü Mazbata törenine katıldı. Kayseri Adalet Sarayında düzenlenen törene Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü ve Yönetim kurulu üyeleri katıldı. Konu ile ilgili açıklama yapan Hasyüncü; 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri sonucunda Kayserimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde temsil etmek üzere Partimizden Milletvekili seçilen Sayın Mustafa Elitaş, Sayın Taner Yıldız ve Sayın İsmail Emrah Karayel’in mazbata törenlerine katıldık. Dedi.
  Türkçe
 • İl Başkan Vekili Hasyüncü Gazeteciler Cemiyetinde

  AK Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü ve beraberindeki heyet Kayseri Gazeteciler Cemiyeti başkanlığına seçilen Veli Altınkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İl Başkanvekili Fatih Hasyüncü yaptığı açıklamada; bugün burada hem Gazeteciler Cemiyet Başkanlığına seçilen Veli Altınkaya’ya hayırlı olsun ziyareti hem de Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki, Milletvekilimiz Sn Hülya Nergis ve Teşkilat mensuplarımızın katılımlarıyla Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nde 24 Haziran sonuçları hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Verimli bir toplantı olduğu kanaatindeyim .24 Haziran seçimlerinin ülkemize şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Aynı zamanda Kayseri Gazeteciler Cemiyeti başkanlığına seçilen Veli Altınkaya’ya da başarılar diliyorum dedi.
  Türkçe
 • Ak Parti İl Başkan Vekili Fatih Hasyüncü ’den teşekkür

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü 24 Haziran seçimleri sonucunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Partilerine gösterilen teveccühe teşekkür etti. Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Cumhur İttifakına destek veren tüm Kayseri halkına ve milletimize teşekkür ederiz ifadesini kullandı.
  Türkçe
 • Gençlik Kollarımızla bir araya geldik

  Ak Parti İl Başkan Vekili Fatih Hasyüncü il başkanlığı tarafından düzenlenen ‘’gençlik buluşması’’ programına katıldı. Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki, Ak Parti Grup başkanvekilimiz Sayın Mustafa Elitaş, Milletvekili adaylarımız ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çelik ile birlikte Gençlik Kolları Kahvaltı programına katıldı. Gençlerimizle hasbihal ettik dedi.
  Türkçe
 • İl Başkan Vekili ‘’Ebiç’’ De

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü ve beraberindeki heyet Kocasinan ilçesi Ebiç mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Grup Başkan Vekilimiz Sayın Mustafa Elitaş, Kocasinan İlçe Bşk. Sayın Muammer Kılıç ve Kocasinan Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çolakbayraktar ile birlikte Ebiç mahallesi'nde vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Dedi.
  Türkçe
 • Ak Parti İl Başkan Vekili, Fatih Hasyüncü Seçim Çalışmalarını Değerlendirdi

  AK Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü seçim çalışmalarını değerlendirdi. Hasyüncü, şimdiye kadar yapılan çalışmalarda kadın kollarımız, gençlik kollarımız, teşkilatımız olmak üzere her gün çalışmalarımızı, ilçelerimiz, mahallelerimiz dâhil olmak üzere dolaştık.
  Türkçe