• Çopuroğlu Şeker Fabrikasında

  AK Parti İl Başkanı ziyaretlerine devam ediyor. Çopuroğlu ve beraberindeki heyet Pancar Ekicileri Kooperatifi yönetim kurulu Başkan ve çalışanları ziyaret etti.
  Türkçe
 • İncesu Belediye Başkanımızı Ziyaret ettik

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, yönetim kurulu üyeleri ve beraberindeki heyet ile birlikte İncesu Belediye Başkanımız Zekeriya Karayol’u ziyaret etti. Çopuroğlu burada yaptığı açıklamada; Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Memduh Büyükkılıç, Talas ve Kocasinan Belediye Başkanlarımız ve Teşkilat mensuplarımızla beraber İncesu Belediye Başkanımız Sayın Zekeriya Karayol’u ziyaret ettik. Akabinde teşkilat mensuplarımız ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek Hasbihal ettik ifadelerini kullandı.
  Türkçe
 • İncesu Organize Sanayindeyiz

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve beraberindeki heyet İncesu Organize Sanayi Bölgesinde bulunan sanayicileri ziyaret etti. Konu ile ilgili açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Memduh Büyükkılıç, Talas ve Kocasinan Belediye Başkanlarımız ve Teşkilat mensuplarımızla beraber İncesu Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğümüzü ziyaret ettik. Taleplerini dinledik. Misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz dedi.
  Türkçe
 • Çarşı Yönetimini ziyaret ettik

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükılıç, Hunat Çarşı yönetimini ziyaret etti. İl Başkanı Çopuroğlu yaptığı açıklamada; Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Memduh Büyükkılıç ve Teşkilat mensuplarımızla beraber Hunat Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Fatih Gümüşgöz ve Yönetimini ziyaret ettik. Kendilerine misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.
  Türkçe
 • İL Başkanlığına Ziyaretler

  Ak Parti İl Başkanlığına ziyaretler sürüyor. Bu günde Pınarbaşı Belediye Başkan Aday Adayları nezaket ziyaretinde bulundu. Konu ile ilgili bilgiler veren İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; İl Başkanlığımıza ziyaretimize gelen Pınarbaşı Belediye Başkan Aday Adaylarımıza nezaketlerinden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.
  Türkçe
 • Tren Garında Vatandaşlarımızla Sohbet Ettik

  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Memduh Büyükkılıç gecenin ilerleyen saatlerinde Tren garında bulunan vatandaşlarımızla görüştü.
  Türkçe
 • Kayseripark’ta Dünya Engelliler Günündeyiz

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç Kayseripark AVM de Dünya engelliler günü dolayısı ile düzenlenen etkinliğe katıldı.
  Türkçe