• BİR GÜNDE 7 İLÇE ZİYARET EDİLDİ

  TBMM Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Sadık Yakut, 5. Olağan İlçe Kongreleri'nin tamamlanmasının ardından, ilçelere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
  Türkçe
 • AK PARTİ MELİKGAZİ 5. İLÇE KONGRESİ YAPILDI

  Tek adayın olduğu AK Parti Melikgazi 5. Olağan İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Seçime tek liste ile giren Sıddık Sami Kadıoğlu, İlçe Başkanı Timur Barlas'tan görevi devralarak, Melikgazi İlçe başkanlığına seçildi.
  Türkçe
 • KOCASİNAN’DA KILIÇ İLE YOLA DEVAM EDİLDİ

  AK Parti Kocasinan 5. Olağan İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Kongreye tek liste giren mevcut başkan Muammer Kılıç, ilçe başkanlığına seçildi.
  Türkçe
 • BÜNYAN İLÇESİ‘NDE GÖKÇE, GÜVEN TAZELEDİ

  AK Parti 5. Olağan İlçe Kongrelerinin 14. sünü Bünyan İlçesi'nde gerçekleştirdi. Kongreye tek liste ile giren mevcut Başkan Savaş Gökçe yeniden ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi.
  Türkçe
 • AK PARTİ‘DE İNCESU VE YEŞİLHİSAR KONGRELERİ DE TAMAMLANDI

  AK Parti Kayseri teşkilatı tarafından her hafta sonu düzenli şekilde yapılan ilçe kongreleri, bu haftada İncesu ve Yeşilhisar ilçeleri ile devam etti. Kongreler sonunda, İncesu İlçesi'nde mevcut Başkan İsmail Tekinsiz, Yeşilhisar İlçesi'nde de mevcut Başkan Abdullah Sami Ceylan tek liste ile girdikleri kongreden yeniden ilçe başkanı seçildi.
  Türkçe
 • Develi ve Yahyalı‘da Coşkulu Kongre

  AK Parti Kayseri teşkilatı, 10. ve 11. kongresini de, coşkulu bir şekilde Develi ve Yahyalı ilçesinde gerçekleştirdi. Develi İlçesi'nde mevcut Başkan Mehmet Durukan, Yahyalı İlçesi'nde de mevcut Başkan Ahmet Büber tek liste ile girdikleri kongreden yeniden ilçe başkanı seçildi.
  Türkçe
 • AK PARTİ 9 İLÇEDE KONGRELERİ TAMAMLADI

  AK Parti Kayseri teşkilatı, her hafta sonu gerçekleştirdiği ilçe kongrelerine son hızla devam ederken, Özvatan ve Felahiye ile 9 ilçede kongrelerini tamamladı. Özvatan İlçesi'nde Nasip Aksoy, Felahiye'de ise, Musa Zafer Kingir tek liste ile girdikleri kongreden ilçe başkanı seçildi.
  Türkçe