• Tomarza İlçesi Kasım Ayı Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı Yapıldı

  Tomarza ilçesinde genişletilmiş ilçe toplantısı Kadın ve Gençlik merkezinde yapıldı. Büyük bir katılımla gerçekleşen toplantıya Sanayi ve Teknoloji Komisyon Başkanı Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Türkiye Avrupa Birliği Karma Parlamento Komisyon Başkanı, Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, Tomarza Belediye Başkanı Fahrettin Işık, İlçe Başkanı Davut Şahin ve partililer katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan yurda döndü

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TC-TRK" ile saat 18.55'te Ankara'ya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • Çopuroğlu Lise Teşkilatında

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu lise teşkilatının haftalık olağan toplantısına katıldı. Çopuroğlu burada yaptığı açıklamada; Teşkilatlarımızın gözbebeği olan Lise Teşkilatımızın haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına Türkiye-AB uyum Komisyonu Başkanı, Milletvekilimiz Sayın İsmail Emrah Karayel ve Melikgazi Belediye Başkanımız Sayın Memduh Büyükkılıç ile birlikte katıldık. Bugün gerçekleştirilen Melikgazi Lise Öğrenci Meclis seçimlerinde büyük bir başarı elde eden liseli gençlerimizi ve başkanımızı tebrik ettik. Yarınlarımızın teminatı gençlerimizin gözlerinden öpüyor, başarılar diliyorum dedi.
  Teşkilat
 • İlkokul Ve Spor Salonu Açılış Törenindeyiz

  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve il yönetim kurulu üyeleri açılışlara katıldı.
  Teşkilat
 • İlkokul Ve Anaokulu Temel Atma Törenindeyiz

  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve il Yönetim Kurulu üyeleri Hayırsever Osman Ulubaş ın yaptıracağı İlkokul ve Anaokulunun temel atma törenine katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan Fransa’dan ayrıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, özel uçak "TC-TRK" ile TSİ 15.30'da Fransa'nın başkenti Paris'ten ayrıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Milli Eğitim Bakanımızı Karşıladık

  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri bugün şehrimize gelen Mili Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’u karşıladılar. Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; Bir dizi programlar için Kayseri’mize teşrif eden Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’u Valiliğimizde karşıladık. Tüm gün Sayın Bakanımızın açılış ve temel atma törenleri olacak. Bizde Ak Parti İl Yönetimi olarak Sayın Bakanımızın programlarına katılacağız dedi.
  Teşkilat
 • Çopuroğlu’na Ziyaretler Devam Ediyor

  İl başkanlığına geldiği günden beri saha çalışmasına önem veren ve gerek sivil toplum örgütleri ve esnaf ziyaretlerinin yanı sıra çat kapı ziyaretlerde yapan İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’na ziyaretlerde devam ediyor. İl Başkanı Şaban Çopuroğlu yaptığı açıklamada; İl Başkanlığımıza ziyaretimize gelen Sayın İsmail Şahin ve Fatih Özdemir beyefendilere nezaketlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin bir araya geldi

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un ev sahipliğinde Birinci Dünya Savaşı'nın sona erişinin 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen anma töreni sonunda, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir süre sohbet etti.
  Genel Başkan'dan
 • Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyoruz

  Ak Parti İl Başkanı ve il yönetim kurulu üyeleri fırsat buldukça esnaf ziyaretlerine kaldıkları yerden devam ediyorlar. Sabah saatlerinde Yeni Sanayide bulunan esnaflar ziyaret edildi. Ziyaretler hakkında kısa bilgi veren İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; Fırsat buldukça esnaflarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bugün de Yeni Sanayi’deki esnaflarımızı ziyaret ederek taleplerini dinledik.
  Teşkilat

Günlük Basın Raporu

TÜM GÜNLERİ GÖR

Teşkilatlardan