• ×

  İlçe Başkanı

  ABDULLAH SAMİ CEYLAN

  Yeşilhisar

  1977 YILINDA NEVŞEHİR'DE DOĞDU.İLK,ORTA VE LİSE TAHSİLİNİ YEŞİLHİSAR'DA TAMAMLADIKTAN SONRA 1995 YILINDA GİRDİĞİ ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİNDEN 2001 YILINDA MEZUN OLDU.ORTA DERECEDE İNGİLİZCE VE ARAPÇA BİLEN CEYLAN EVLİ VE 2 ERKEK ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET BÜBER

  Yahyalı

  1973 yılında Yahyalı ilçesinde doğdum. ilkokulu ve orta öğrenimini Yahyalı'da tamamladım. 1991 yılında Yahyalı İmam Hatip Lisesinden mezun oldum. aynı yıl Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünü kazadım ve iki yıl burada okuduktan sonra yeniden sınava girerek İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandım ve buradan 1998 yılında mezun oldum. 2000 Yılından itibaren Yahyalı İlçesinde Serbest Avukat olarak çalışmaktayım. Yahyalı'da bulunan çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici ve üye olarak faaliyet gösterdim. Akpartinin Yahyalı İlçe Teşkilatının kurucu üyelerindenim ve kuruluş tarihinden itibaren yönetim kurulu üyeliğinde bulundum 27.11.2011 tarihinden itibaren Akpakti Yahyalı İlçe Başkanı olarak görev yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET CERİT

  Sarıoğlan

  1974 YILINDA SARIOĞLANDA DOĞDUM. ILKÖĞRENIMIMI SARIOĞLANDA, ORTA VE LISE ÖĞRENIMIMI KAYSERIDE TAMAMLADIM. 1996 YILINDA INŞAAT MÜHENDISI OLARAK YÜKSEK ÖĞRENIMIMI TAMAMLADIM. 2000 YILINA KADAR ÇEŞITLI FIRMALARDA ŞANTIYE VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLERI YAPTIM. 2000 YILINDAN BU YANA PROJE HIZMTELERI VE METEAHHITLIK HIZMETLERI YÜRÜTÜYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CESUR ABDULLAH KINIK

  Sarız

 • ×

  İlçe Başkanı

  DAVUT ŞAHİN

  Tomarza

  ak parti ile siyasete atıldım kurucu üyesiydim sonra müşaitlik mahalle temsilciliği okul sorumlusu 2008 de yönetiçilik ten sonra 2013 de ilçe başkanlığına getirildim ticaretle uğraşiyorum evli 3 cocuk babasıyım ilçemize şehrimize ve ülkemize faydalı işler yapmak istiyorum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAYRULLAH DÜNDAR

  Akkışla

  1964 YILINDA ANKARA'DA DOĞDUM. İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE 1.SINIFI ANKARA'DA OKUDUM. LİSE 2 VE 3.SINIFI KAYSERİ END.MESLEK LİSESİNDE OKUDUM. LİSEDEN SONRA ASKERİ OKULA GİRDİM. HAVACI ASTSUBAY OLARAK MEZUN OLDUM. TÜRKİYE'NİN DEĞİŞİK İLLERİNDE HAVA ÜSLERİNDE GÖREV YAPTIM. GÖREV YAPTIĞIM SÜRE İÇİNDE MESLEĞİM İÇİN GEREKLİ OLDUĞUNDAN İNGİLİZCE LİSAN KURSU GÖRDÜM. AYNI ZAMANDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİNDE İKTİSAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM. 2005 YILINDA EMEKLİ OLDUM. 2005 YILINDA KAYSERİ TÖMER'DE İNGİLİZCE KURSA DEVAM ETTİM 10.KURU BİTİRDİM. KAYSERİ SANAYİSİNDE DEĞİŞİK FİRMALARLA BERABER MAKİNA İMALATINDA ÇALIŞTIM. ARALIK 2012'DEN İTİBAREN AKPARTİ AKKIŞLA İLÇE YÖNETİMİNDE ASİL ÜYE OLARAK GÖREV YAPTIM.5.OLAĞAN KONGREMİZ SONUCU 22 KASIM 2014'TE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HÜDAİ BARUT

  Hacılar

  AK PARTİ HACILAR İLCE BAŞKANIYIM. 1965 YILINDA HACILARDA DOĞDUM. ILK OKULU HACILARDA LISEYI KAYSERI LISESINDE OKUDUKTAN SONRA 1987 YILINDA A.Ü. HUKUK FAKÜLTESINI BITIRDIM. MUT ASKERLIK ŞUBE BAŞKANI OLARAK ASKERLIK GÖREVIMI TAMAMLADIM.EVLI VE IKI ÇOCUK BABASIYIM.HACILAR ILÇESINDE BIR ÇOK SIVIL TOPLUM KURULUŞUNDA VE FAALIYETLERDE GÖREV ALDIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL TEKİNSİZ

  İncesu

  1971 Mersin’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Mersin’de tamamladı . Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 1995 yılında mezun oldu. 2008 -2011 yıllarında Ak Parti İncesu ilçesi yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı . 2011-2014 yılları arası ilçe başkanı olarak görev yaptı, halihazırda Ak Parti İncesu ilçe başkanlığı görevini sürdürmektedir. İncesu ilçesinde halen serbest veteriner hekim olarak görev yapmaktadır. Evli bir çocuk babası

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET DURUKAN

  Develi

  01/01/1959 Develi doğumlu olup, ilkokul ve ortaokul öğrenimini Develi İlçesi Şıhlı Kasabasında, lise öğrenimini Develi Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı, Develi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde şeflik görevini yaparken 1999-2009 yıllarında Kayseri ili Develi İlçesi Şıhlı Kasabasında belediye başkanlığı yaptı, halen Adalet ve Kalkınma Partisi Develi İlçe Teşkilatı Başkanlığı görevini yürütmektedir, evli, 3 çocuk babasıdır…

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUAMMER KILIÇ

  Kocasinan

  1965 çayıralan doğumluyum.İlkokul,ortaokul ve liseyi Kayseri'de, lisans eğitimini Ankara üniversitesi Mühendislik fakültesi, Jeoloji Mühendisi olarak 1989 yılında tamamladım.Evli 3 çocuk babasıyım. orta derece ingilizce biliyorum.Aile şirketimizde İnşaat müteahhitliği ve gıda üretimi işi ile iştigal etmekteyim.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSA ZAFER KİNGİR

  Felahiye

  28.05.1964 Tarihinde Felahiye İlçesi Doğumlu olup,İlkokulu Felahiye İlçesinde, Ortaokulu Kayseri ilinde Eğitim görmüş olup, Evli 2 Çocuk Babası 1984-1986 Yıllarında askerlik görevini yerine getirmiş. 1988 Yılından İtibaren Esnaflık yapmaktadır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NASİP AKSOY

  Özvatan

  1953 Kayseri Özvatan ilçesi doğumluyum.Evli 2 çocuk babasıyım.Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü lisans mezunuyum.1992_2000 yılları arasında TBMM Genel Sekreretrlik Müşavirliği ve aynı dönemde Başbakanlıkta Bakan Danışmanlığı görevinde bulunup 2000 yılında emekli oldum.2001 yılından beri Ak Parti üyesi olup Belediye Meclis üyeliği yaptım.30 Mart 2014 Yerel seçimlerde Ak Parti Belediye Başkan Adayı oldum.6 Aralık 2014 de Ak Parti İlçe Başkanı oldum.Halen ilçe Başkanlığı görevini sürdürmekteyim

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAGIP DOST

  Talas

  25 ARALIK 1964 YILINDA YAHYALI'DA DOĞDU. ORTAOKUL VE LİSE EĞİTİMİNİ YAHYALIDA,YÜKSEK ÖĞRENİMİNİ 1984 YILINDA ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE, 2014 YILINDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ'NDE TAMAMLADI.1991 YILINDAN BU YANA KAYSERİ DE SERBEST MALİ MÜŞAVİR OLARAK GÖREV YAPMAKTADIR.ADALET VE KALKINMA PARTİSİ KAYSERİ İL BAŞKANLIĞI'NDA İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,İL BAŞKAN YARDIMCILIĞI,DEMOKRASİ HAKEM HEYETİ BAŞKANLIĞI,KOCASİNAN BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ GÖREVLERİNDE BULUNDU.AĞUSTOS 2013 TARİHİNDE KAYSERİ TALAS İLÇE BAŞKANI OLARAK GENEL MERKEZ TEŞKİLAT BAŞKANLIĞI TARAFINDAN ATANDI.23 KASIM 2014 TARİHİNDE TALAS 5. OLAĞAN KONGRESİNDE TALAS İLÇE BAŞKANI OLARAK YENİDEN GÖREVE GELDİ VE HALA TALAS İLÇE BAŞKANI OLARAK GÖREVİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  SAVAŞ GÖKÇE

  Bünyan

 • ×

  İlçe Başkanı

  SIDDIK SAMİ KADIOĞLU

  Melikgazi

  Kayseri, Bozatlıpaşa mh.'de 15 Temmuz 1963 yılında doğdum. İlk, orta ve lise tahsilimi Kayseri'de tamamladıktan sonra 1988 yılında Erciyes üni. Mühendislik fak. 'den Makine mühendisi olarak mezun oldum. Siyasi hayatıma Anavatan Partisi'nde başladım. Yaklaşık 4 yıl hazine müsteşarlığı adına Teksan AŞ.de denetim kurulu üyeliği görevinde bulundum. Ağustos 2010'da Ak Parti'de ilçe başkan yardımcılığı görevine başladım. Yaklaşık 4 yıl Başkan yardımcılığı görevimden sonra 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde meclis üyesi seçildim. 21 Aralık 2014 tarihinde yapılan kongrede Melikgazi İlçe Başkanı olarak göreve geldim, çalışmalarıma halen devam ediyorum. Kendi kurduğum şirketlerimde çalışmaktayım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  TÜRKAY KARA

  Pınarbaşı