• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET CERİT

  Sarıoğlan

  1974 YILINDA SARIOĞLANDA DOĞDUM. ILKÖĞRENIMIMI SARIOĞLANDA, ORTA VE LISE ÖĞRENIMIMI KAYSERIDE TAMAMLADIM. 1996 YILINDA INŞAAT MÜHENDISI OLARAK YÜKSEK ÖĞRENIMIMI TAMAMLADIM. 2000 YILINA KADAR ÇEŞITLI FIRMALARDA ŞANTIYE VE PROJE MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLERI YAPTIM. 2000 YILINDAN BU YANA PROJE HIZMTELERI VE METEAHHITLIK HIZMETLERI YÜRÜTÜYORUM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  AHMET ÖVÜÇ

  Hacılar

  15.08.1977 KAYSERİ DOĞUMLUDUR. LİSE MEZUNUDUR. ÇELİK KONSTRÜKSİYON ENDÜSTRİYEL İNŞAAT ALANINDA FAALİYET GÖSTEREN EM-KA METAL ÇELİK KAPI YAPI İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ. GENEL MÜDÜRÜDÜR. EVLİ VE ÜÇ ÇOCUK BABASIDIR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÖKHAN ÜLKE

  Melikgazi

  Av. Gökhan Ülke, 06/09/1986 tarihinde Kayseri'de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Kayseri'de bitirdikten sonra, Üniversite tahsilini de Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Üniversite yıllarında Genç Hukukçular Topluluğu Başkanlığını ifa etti. Üniversiteyi bitirdiği 2009 senesinde Siyaset Akademisine katıldı ve Kayseri İl Birinciliğini elde etti. Plaketini o dönem ki Başbakanımız, 12. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'dan bizzat aldı. 2010 Senesinde aktif olarak siyasete girdi. 3. Dönem Kayseri İl Gençlik Kollarında Seçim İşleri Başkanlığı görevini ifa etti. Ardından seçildiği Melikgazi İlçe Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyeliği ve İlçe Seçim İşleri Başkanlığı görevlerini tamamladıktan sonra, 5. Olağan İl Kongresi ile İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İl Başkan Yardımcısı-Seçim İşleri Başkanlığı görevlerini yürüttü. 30/09/2017 tarihinde gerçekleştirilen Melikgazi 6. Olağan İlçe Kongresi ile İlçe Başkanı olarak seçilen Ülke; evli ve 3 erkek çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HAYRULLAH DÜNDAR

  Akkışla

  1964 YILINDA ANKARA'DA DOĞDUM. İLKOKUL, ORTAOKUL VE LİSE 1.SINIFI ANKARA'DA OKUDUM. LİSE 2 VE 3.SINIFI KAYSERİ END.MESLEK LİSESİNDE OKUDUM. LİSEDEN SONRA ASKERİ OKULA GİRDİM. HAVACI ASTSUBAY OLARAK MEZUN OLDUM. TÜRKİYE'NİN DEĞİŞİK İLLERİNDE HAVA ÜSLERİNDE GÖREV YAPTIM. GÖREV YAPTIĞIM SÜRE İÇİNDE MESLEĞİM İÇİN GEREKLİ OLDUĞUNDAN İNGİLİZCE LİSAN KURSU GÖRDÜM. AYNI ZAMANDA ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT FAKÜLTESİNDE İKTİSAT BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİM. 2005 YILINDA EMEKLİ OLDUM. 2005 YILINDA KAYSERİ TÖMER'DE İNGİLİZCE KURSA DEVAM ETTİM 10.KURU BİTİRDİM. KAYSERİ SANAYİSİNDE DEĞİŞİK FİRMALARLA BERABER MAKİNA İMALATINDA ÇALIŞTIM. ARALIK 2012'DEN İTİBAREN AKPARTİ AKKIŞLA İLÇE YÖNETİMİNDE ASİL ÜYE OLARAK GÖREV YAPTIM.5.OLAĞAN KONGREMİZ SONUCU 22 KASIM 2014'TE İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Başkanı

  HULUSİ KARA

  Sarız

  1976 YILINDA SARIZ İLÇESİNDE DÜNYAYA GELDİM.iLK ORTA VE LİSE ÖĞRENİMİ SARIZ İLÇESİNDE YAPTIM.ESNAFLIKLA UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.SİYASİ HAYATIMA REFAH PARTİSİNDE BAŞLADIM.SAADET PARTİSİNDE İL MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDUM.2006 DAN İTİBAREN AK PARTİ YÖNETİM KURULUNDA SEÇİM İŞLERİ BAŞKANI OLARAK GÖREV YAPTIM.6. OLAĞAN KONGREYLE AK PARTİ SARIZ İLÇE BAŞKANLIĞINA SEÇİLDİM

 • ×

  İlçe Başkanı

  İSMAİL TEKİNSİZ

  İncesu

  1971 Mersin’de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Mersin’de tamamladı . Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 1995 yılında mezun oldu. 2008 -2011 yıllarında Ak Parti İncesu ilçesi yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı . 2011-2014 yılları arası ilçe başkanı olarak görev yaptı, halihazırda Ak Parti İncesu ilçe başkanlığı görevini sürdürmektedir. İncesu ilçesinde halen serbest veteriner hekim olarak görev yapmaktadır. Evli bir çocuk babası

 • ×

  İlçe Başkanı

  KEREM EKİCİ

  Talas

  1983 yılında Kayseri'de doğdum. İlkokulu Kayseri'de ortaokul ve liseyi Talas'ta okudum. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesini kazandım. 2005 yılında Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun oldum. Aynı yıl Burdur'da askerliğimi kısa dönem er olarak yaptım. 2006 yılında Kerem Eczanesini açtım. 2007 yılında Ak Parti'ye üye oldum. 2013 yılında Ak Parti Talas İlçe Teşkilatında aktif görev aldım. Teşkilatta Dış İlişkiler Başkanlığı, Yerel Yönetimler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı görevleri yaptım. 2017 yılında Ak Parti Talas İlçe Başkanı görevine layık görüldüm. Halen bu görevi sürdürmekte olup, evli ve bir çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MAHMUT ESAT TÜRKMENOĞLU

  Yahyalı

  1984 yılı Yahyalı doğumlu, evli ve 2 çocuk babasıyım. 2002 Yılı Yahyalı Anadolu İmam Hatip lisesi ve Anadolu Ünv. İktisat Fak. Kamu Yönetimi mezunuyum. 2005 Yılında kurduğum kendi işyerimde ticari faaliyetlerimi sürdürmekteyim. 2002 yılından itibaren Ak Parti Gençlik Kolları teşkilatında çalışmalara katılmış olup 2010 yılından beridir de aktif olarak görev almaktayım. Gençlik Kolları Yönetim kurulu üyeliği, Gençlik Kolları Başkanlığı, İlçe Yönetim Kurulu üyeliği ve Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı görevlerinde bulundum.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSA ZAFER KİNGİR

  Felahiye

  28.05.1964 Tarihinde Felahiye İlçesi Doğumlu olup,İlkokulu Felahiye İlçesinde, Ortaokulu Kayseri ilinde Eğitim görmüş olup, Evli 2 Çocuk Babası 1984-1986 Yıllarında askerlik görevini yerine getirmiş. 1988 Yılından İtibaren Esnaflık yapmaktadır.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA KONAK

  Yeşilhisar

  15.02.1952 Kayseri Yeşilhisar ilçesinde doğdum.Orta okulu Malatya Atatürk Orta okulu , lise eğitimimi Kayseri Lisesinde tamamladım. Lisans Eğitimimi ise İstanbul Ticari İlimler Akedemisi İşletme bölümünden mezun oldum.Meslek hayatına memur olarak Sosyal Sigortalar Kurumu Kırşehir,Kırıkkale,Yozgat il müdür yardımcılığı yaptım 1996 yılında emekli oldum. 1997 den itibaren Kayseri'nin Yeşilhisar ilçesinde Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak serbest çalışmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  NASİP AKSOY

  Özvatan

  1953 Kayseri Özvatan ilçesi doğumluyum.Evli 2 çocuk babasıyım.Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü lisans mezunuyum.1992_2000 yılları arasında TBMM Genel Sekreretrlik Müşavirliği ve aynı dönemde Başbakanlıkta Bakan Danışmanlığı görevinde bulunup 2000 yılında emekli oldum.2001 yılından beri Ak Parti üyesi olup Belediye Meclis üyeliği yaptım.30 Mart 2014 Yerel seçimlerde Ak Parti Belediye Başkan Adayı oldum.6 Aralık 2014 de Ak Parti İlçe Başkanı oldum.Halen ilçe Başkanlığı görevini sürdürmekteyim

 • ×

  İlçe Başkanı

  OSMAN TURAN

  Develi

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖZKAN ALTUN

  Bünyan

  09/04/1972 kayseri bünyan ilçesinde doğdum ilk ve orta öğrenimimi bünyanda tamamladım liseyi istanbul şehremini lisesinde başladım kayseri lisesinde tamamladım erciyes üniversitesi meslek yüksek okulu muhasebe mezunuyum 2 çocuk babası ve evliyim şu an kayseri bünyan yolu üzerinde benzin istasyonum var işletiyorum