• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  FATİH ÜZÜM

  01,06,1977 yılında kayseride doğdum,2001 yılında selçuk üniv. inşaat müh.liğini bitirdim.Se-Fa inşaat ltd. şti. ve Eymen İnşaat ltd. şti. kurucu ortaklarındanım,Probeton yapı denetim firması Yetkilisiyim.FORUM Kayseri alışveriş merkezi inşaatının Teknik Uygulama Sorumluluğunu üstlendim.Yap-Sat inşaat üretimine devam ediyorum.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  ABDULKERİM YALÇIN

  1987 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünü bitirdi. Organize sanayi bölgesinde serbest işletmeci. Evli 2 çoçuk babasıdır. 2007-2008 il gençlik kolları yönetim kurulu 2009-2011 il gençlik kolları yürütme kurulu 2011-2012 il gençlik kolları başkanı 2012-2014 il ana kademe yönetim kurulu 2014-2018 il ana kademe yürütme kurulu

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  RAMAZAN BEDİR

  1979 yılında Kayseri de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Kayseri de tamamladıktan sonra,2001 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Avukatlık stajını Kayseri de tamamlayıp,2002 yılında serbest avukat olarak Kayseri de çalışmaya başladı. Bu sürede Selçuk Üniversitesi Kamu Hukuku Ana Bilim dalında Yüksek Lisans eğitimini 2010 yılında bitirdi. “5237 sayılı TCK da Görevi Kötüye Kullanma Suçu” üzerine tez çalışmasının yanında “Neticesi Sebebiyle Ağırlaştırılmış Yaralama Suçlarında ” özel çalışma ve seminer faaliyetlerinde bulundu. 2008-2010 yıllarında, Kayseri Barosu Genel Kurulunda Denetleme kurulu Üyesi olarak seçildi. Mesleki Çalıştay ve Sempozyumlarda aktif görev aldı. 2014 yılında Ak Parti Kayseri İl Yönetim Kurulu üyesi olarak Seçildi. 2015-2016 yıllarında İnsan Hakları Başkanı,2017-2018 yıllarında Seçim İşleri Başkanı ve Ak Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Türk Ceza Hukuku üzerine çalışmalarda bulundu. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuk üzerine yayınlanmış otuzun üzerinde makalesi bulunmaktadır. Evli ve üç Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  SÜLEYMAN KARAKÖSE

  1985 YILINDA BERLİN'DE DOĞDUM.İLK ORTA VE LİSE ( İMAM HATİP) EĞTİMİMİ KAYSERİDE TAMAMLADIM. ÜNİVERSİTEYİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNDE BİTİRDİM. HAC UMRE ÜZERİNE TURİZM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  BİROL DÜŞÜKTAŞ

  1979 kayseri doğumluyum ilk orta lise eğitimimi kayseride tamamladım. erciyes üniversitesi fen fakültesi kimya bölümü mezunuyum. mobilya imalatı yapmaktayım. evli ve iki kız çocuğum var

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MEHMET ERSU

  18.04.1966 KAYSERİ DOĞUMLUYUM. GİYİM İMALATCISI OLARAK 1997 YILINA KADAR KARDEŞLERİMLE BERABER TİCARETE DEVAM ETTİM. BU YILDAN SONRA İNŞAAT SEKTÖRÜNE ATILMA KARARI ALARAK İNŞAAT İŞİNE BAŞLADIK. AİLEMİ TEMSİL EDEREK İNŞAAT ŞİRKETİ KURARAK BU SEKTÖRDE DEVAM ETTİM. HALEN ORTAK OLDUĞUM İNŞAAT ŞİRKETLERİ İLE YAP-SAT İNŞAAT İŞİ YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  KADİR BAYRAM

  1973 yılında Kayseri’de doğdum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Kayseri’de tamamladım. 1993 yılında Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümüne girdim. 1995 yılında kurmuş olduğum işletmedeki işlerimin yoğunluğu sebebiyle üniversite eğitimimi yarıda bırakmak zorunda kaldım. Son çıkarılan af kapsamında fakülteye yeniden kaydımı yaptırdım. Halen Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren aile şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HAMDİ SOMDAŞ

  1976 Kayseri doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Kayseri'de tamamladım. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun oldum. 2006 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını alarak bu tarihten itibaren Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  HASAN ÖZTOPRAK

  1980 KAYSERİ DOĞUMLUYUM İLK ORTA LİSE EĞİTİMİMİ KAYSERİDE TAMAMLADIM KUYUMCULUK İNŞAAT VE AKARAYAKİT İŞLERİ İLE UĞRAŞMAKTAYIM EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  NUH KURTSOY

  1964 kayseri doğumluyum. İlk orta lise eğitimini kayseri'de yaptım. Sanayiciyim uzun yıllar metal eşya imalatı ve pazarlaması yaptım. Halen dış ticaret işi yapmaktayım Evliyim 3 çocuk sahibiyim.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  MURAT YILDIZ

  1976‘da Kayseri’de doğdu, aslen Yozgat-Boğazlıyan’lıdır. İlk ve orta okulu Almanya’da tamamladıktan sonra 1995 yılında Kayseri Merkez İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Erciyes üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden ise 2001 yılında mezun oldu. 2001-2008 yılları arasında Almanya’da uluslararası bir yazılım şirketinde çalıştı. 2008 yılında Kayseri’ye döndü, kurduğu Yazılım ve Reklam şirketlerinde çalışma hayatına devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  VEDAT ARIKAN

  İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Kayseride yaptım. Üniversiteyi İstanbulda okudum. 1995 yılına kadar İstanbulda mimarlık ve müteahhitlik yaptım. 1995 yılında Kayseriye döndüm. 2009-2014 yılları arasında Kocasinan Belediyesi Meclis Üyeliği görevi yaptım ve müteahhitliğe devam ediyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  MUSTAFA ÇİFCİ

  1977 YILINDA KAYSERİ'DE DOĞDUM. SIRASIYLA SELÇUK İLKOKULU, KADIBURHANETTİN ORTAOKULU VE KAYSERİ LİSESİNDE TAHSİLİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA 2001 YILINDA LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSİLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2003 YILINDA VATANİ GÖREVİMİ YAPMAK ÜZERE DENİZLİ YE GİTTİM. 2004 YILINDAN BERİ AİLE ŞİRKETİNDE MÜTEAHHİTLİK VE MERMER İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTAYIM. 2014 YILINDAN BERİ AKPARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM. EVLİYİM VE İKİ KIZ BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  MAHMUT KABAK

  1974 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamlamıştır. Genç yaşta ticaret hayatına atılmıştır. Emek Çelik Kapı firmasında Yönetim Kurulu Üyeliğini devam ettirmekte olan Kabak, evli ve 3 çocuk babasıdır.