• ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  CENGİZ HAKAN ARSLAN

  1971 YILINDA KAYSERİ'DE DOĞDUM. İLK, ORTA, LİSE VE ÜNİVERSİTE EĞTİMİMİ KAYSERİ'DE TAMAMLADIM. UZUN YILLARDIR KAYSERİ'DE TİCARET YAPMAKTAYIM. EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  ABDULKERİM YALÇIN

  1987 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünü bitirdi. Organize sanayi bölgesinde serbest işletmeci. Evli 2 çoçuk babasıdır. 2007-2008 il gençlik kolları yönetim kurulu 2009-2011 il gençlik kolları yürütme kurulu 2011-2012 il gençlik kolları başkanı 2012-2014 il ana kademe yönetim kurulu 2014-2018 il ana kademe yürütme kurulu

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  MUSTAFA ÇİFCİ

  1977 YILINDA KAYSERİ'DE DOĞDUM. SIRASIYLA SELÇUK İLKOKULU, KADIBURHANETTİN ORTAOKULU VE KAYSERİ LİSESİNDE TAHSİLİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA 2001 YILINDA LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSİLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2003 YILINDA VATANİ GÖREVİMİ YAPMAK ÜZERE DENİZLİ YE GİTTİM. 2004 YILINDAN BERİ AİLE ŞİRKETİNDE MÜTEAHHİTLİK VE MERMER İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTAYIM. 2014 YILINDAN BERİ AKPARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM. EVLİYİM VE İKİ KIZ BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  SÜLEYMAN KARAKÖSE

  1985 YILINDA BERLİN'DE DOĞDUM.İLK ORTA VE LİSE ( İMAM HATİP) EĞTİMİMİ KAYSERİDE TAMAMLADIM. ÜNİVERSİTEYİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNDE BİTİRDİM. HAC UMRE ÜZERİNE TURİZM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MAHMUT KABAK

  1974 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamlamıştır. Genç yaşta ticaret hayatına atılmıştır. Emek Çelik Kapı firmasında Yönetim Kurulu Üyeliğini devam ettirmekte olan Kabak, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  AHMET CANLEBLEBİCİ

  1973 YILINDA KAYSERİ'DE DOĞDUM. İLK, ORTA VE LİSE(İMAM HATİP) EĞTİMİMİ KAYSERİ'DE TAMAMLADIM. KAYSERİ'DE TİCARETLE UĞRAŞMAKTAYIM. 2003 YILINDAN BU YANA AK PARTİDE SİYASET İLE UĞRAŞMAKTAYIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HAMDİ SOMDAŞ

  1976 Kayseri doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Kayseri'de tamamladım. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun oldum. 2006 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını alarak bu tarihten itibaren Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  CAFER NALBANT

  1969 yılında Kayseri' de doğdu. Ayvazhacı ilköğretim okulunu bitirdi. Evli ve 3 babası olan Cafer Nalbant, iş hayatını ticaret yaparak sürdürmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  VEYSEL ÖZUSTAOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  HASAN ÖZTOPRAK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  VEDAT ARIKAN

  İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Kayseride yaptım. Üniversiteyi İstanbulda okudum. 1995 yılına kadar İstanbulda mimarlık ve müteahhitlik yaptım. 1995 yılında Kayseriye döndüm. 2009-2014 yılları arasında Kocasinan Belediyesi Meclis Üyeliği görevi yaptım ve müteahhitliğe devam ediyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  RAMAZAN BEDİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  MEHMET ERSU