• ×

  İl Başkanı

  ŞABAN ÇOPUROĞLU

  1967 Kayseri doğumluyum. TED Kayseri Koleji'ni 1985 yılında bitirdim. Erciyes Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme bölümünü bitirdikten sonra aile mesleğimiz olan ticarete başladım. Halen inşaat ve metal imalatı yapan müesseselerimizle ilgilenmekteyim. İyi düzeyde ingilizce biliyorum. Evli ve 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ABDULKERİM YALÇIN

  1987 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünü bitirdi. Organize sanayi bölgesinde serbest işletmeci. Evli 2 çoçuk babasıdır. 2007-2008 il gençlik kolları yönetim kurulu 2009-2011 il gençlik kolları yürütme kurulu 2011-2012 il gençlik kolları başkanı 2012-2014 il ana kademe yönetim kurulu 2014-2018 il ana kademe yürütme kurulu

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  AHMET SARIKAYA

  1988 yilinda kayseride dogdum ilk okulu tevfik kusoglunda tamamladim sumer lisesinden mezun oldum 2007 yilinda isik uni. endustri urunleri tasarimi bolumune yerlestim 2011 yilina kadar devam edip biraktim suan halen anadolu universitesi kamu yonetimi ogrencisiyim evli ve 1 cocuk babasiyim kayseri organize sanayi bolgesinde tekstil isi ile ugrasmaktayim

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BİROL DÜŞÜKTAŞ

  1979 kayseri doğumluyum ilk orta lise eğitimimi kayseride tamamladım. erciyes üniversitesi fen fakültesi kimya bölümü mezunuyum. mobilya imalatı yapmaktayım. evli ve iki kız çocuğum var

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  BÜŞRA SULTAN GENÇ

  27 Ekim 1995 yılında Melikgazi Kayseri de dünyaya geldim. Aslen Yozgat/Boğazlıyan/Devecipınar köyündeniz. Sonrasında aynı yıl üniversite sınavını kazanarak Kırıkkale Üniversitesi Hukuk fakültesinden 2018 yılında mezun oldum. Şu anda Kayseri Barosu'nda stajyer avukatlık stajını sürdürmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CAFER KURUÇAY

  1974 doğumluyum ilk ve orta öğrenimimi Sivas’ta yaptım 4 çocuk babasıyım kurucaylar inşaat ın Sahibi olarak Kayseri’de faaliyet göstermekteyiz saygılarımla

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CAFER NALBANT

  1969 yılında Kayseri' de doğdu. Ayvazhacı ilköğretim okulunu bitirdi. Evli ve 3 babası olan Cafer Nalbant, iş hayatını ticaret yaparak sürdürmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  CANAN TÜYSÜZ

  01.01.1983 kahraman maraş goksun doğdum ilköğretim Kayseri'de okudum okumaya devam etmedim küçük yaşta iş hayatına atıldım şu an kendi şirketimizde yönetici olarak devam etmekteyim 24senedir iş hayatıma esnaf olarak devam etmekteyim

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  DOĞAN İÇİNGİR

  1977 Kayseri doğumluyum İlk orta lisesi eğitimimi Kayseri’de tamamladım şirketimizin yönetim eksikliğinden dolayı eğitimimi yarıda bırakıp şirketimizin istikrarı için iş hayatına atıldım şirketimizin ihracat ve yurt içi satışları İle ilğileniyorum evliyim 3 çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  FATİH ÜZÜM

  01,06,1977 yılında kayseride doğdum,2001 yılında selçuk üniv. inşaat müh.liğini bitirdim.Se-Fa inşaat ltd. şti. ve Eymen İnşaat ltd. şti. kurucu ortaklarındanım,Probeton yapı denetim firması Yetkilisiyim.FORUM Kayseri alışveriş merkezi inşaatının Teknik Uygulama Sorumluluğunu üstlendim.Yap-Sat inşaat üretimine devam ediyorum.Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜLŞEN AYDIN TUMBUL

  1985 Çorum doğumluyum Evli 1 çocuk annesiyim 8 yıldır fiili olarak Kayseri de avukatlık yapmaktayım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  GÜRBÜZ ERDOĞAN

  29.05.1969 tarihinde Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde doğdu. İlk öğrenimini Kayseri’de, Daha sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1995 yılında mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Bölümü Yönetim ve Organizasyon Anabilim dalında yüksek lisansını yapmıştır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi 1. Hukuk Müşavirliği ve avukatlığı yaptı. Daha sonra özel sektöre geçip Eksim Holding’in enerji grubu direktörlüğünü yaptı. Halen Kayseri Barosu’na bağlı serbest avukat olarak çalışmaktadır. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku ile ilgili kitapları bulunmaktadır. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HACI SAİT GÜNEŞ

  SİVAS DOĞUMLUYUM. İLK OKULU SİVAS MERKEZ KIZILÖZ KÖYÜNDE OKUDUM. 1975 DE KAYSERİYE GELDİM. ORTA OKULU İMAM HATİP LİSESİNDE OKUDUM. GÜNEŞ İNŞAAT LTD. ŞİRKETİNİ KURDUM VE DEVAM ETMEKTEYİM. 2013 YILINDA TALAS İLÇE TEŞKİLATINDAYDIM. VE ŞİMDİ İL YÖNETİMİNDE DEVAM ETMEKTEYİM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HAMDİ SOMDAŞ

  1976 Kayseri doğumluyum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Kayseri'de tamamladım. 2001 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden mezun oldum. 2006 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatını alarak bu tarihten itibaren Mali Müşavir olarak çalışmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN İLBASMIŞ

  1976 Yozgat doğumluyum İlk orta ve lise eğitimimi Kayseri’de tamamladım şirketimizin yönetim eksikliğinden dolayı eğitimimi yarıda bırakıp şirketimizin istikrarı için iş hayatına atıldım şirketimizin ihracat ve yurt içi satışları İle ilğileniyorum evliyim 4 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  HASAN ÖZTOPRAK

  1980 KAYSERİ DOĞUMLUYUM İLK ORTA LİSE EĞİTİMİMİ KAYSERİDE TAMAMLADIM KUYUMCULUK İNŞAAT VE AKARAYAKİT İŞLERİ İLE UĞRAŞMAKTAYIM EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL AT

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  İSMAİL ÖZMERDİVENLİ

  1972 kayseri doğumluyum ilk ve orta eğitimimi kayseri tamamladım lise eğitimimi iş hayatına atılma sebebiyle yarıda buraktım şuanda kendi işim olan pastırma sucuk satışı ve restorant işletiyorum evliyim 3 çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KADİR BAYRAM

  1973 yılında Kayseri’de doğdum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Kayseri’de tamamladım. 1993 yılında Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümüne girdim. 1995 yılında kurmuş olduğum işletmedeki işlerimin yoğunluğu sebebiyle üniversite eğitimimi yarıda bırakmak zorunda kaldım. Son çıkarılan af kapsamında fakülteye yeniden kaydımı yaptırdım. Halen Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren aile şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  KADİR SAÇÇIOĞLU

  1987 yılında Kayseri’de doğdum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Kayseri’de tamamladım. 2007 yılında Kanada’da dil eğitimimi tamamlayıp aile şirketlerimizde ithalat ihracat ve pazarlama işleri ile uğraştım. Şu anda inşaat işi yapmakta ve perakende sektöründeki işletmelerimizde görev yapmaktayım. Evli ve bir kız çocuğu babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MAHMUT KABAK

  1974 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamlamıştır. Genç yaşta ticaret hayatına atılmıştır. Emek Çelik Kapı firmasında Yönetim Kurulu Üyeliğini devam ettirmekte olan Kabak, evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET CAMCI

  1980 yılında Almanya/Köln' de doğdu. İlk, orta ve lise (Sarıyer İmam Hatip Lisesi) öğrenimini Kayseri ve İstanbul'da tamamladı. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Gıda, İlaç ve Mobilya sektörlerinde faaliyetlerde bulundu. 2013 yılından bu yana kurucu ortaklığını yaptığı firmalarında yönetim kurulu üyesi olarak, inşaat alanında faaliyet göstermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MEHMET ERSU

  18.04.1966 KAYSERİ DOĞUMLUYUM. GİYİM İMALATCISI OLARAK 1997 YILINA KADAR KARDEŞLERİMLE BERABER TİCARETE DEVAM ETTİM. BU YILDAN SONRA İNŞAAT SEKTÖRÜNE ATILMA KARARI ALARAK İNŞAAT İŞİNE BAŞLADIK. AİLEMİ TEMSİL EDEREK İNŞAAT ŞİRKETİ KURARAK BU SEKTÖRDE DEVAM ETTİM. HALEN ORTAK OLDUĞUM İNŞAAT ŞİRKETLERİ İLE YAP-SAT İNŞAAT İŞİ YAPMAKTAYIM. EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET ALİ EMRE SOY

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUHAMMET SUNGUR

  12.05.1974 TARİNDE KAYSERİ İLİ PINARBAŞI DOĞDUM. 1997- 2004 YILLARI ARASINDA İSTİKBAL MOBİLYADA, 2004-2009 YILLARI ARASINDA ALDORA MOBİLYADA, DAHA SONRA CENNET MOBİLYADA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ, FABRİKA MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLERİNDE BULUNDUM. SON ÇALIŞTIĞIM ZEYTİN MOBİLYA FABRİKADA 1 YILDIR GENEL MÜDÜRLÜK GÖREVİNİ YÜRÜTÜYORUM. EVLİYİM 1 ERKEK ÇOCUĞUM VAR. ÇEÇEN SAVAŞI ESNASINDA KOMİTELER ARACILIĞIYLA YARDIM FAALİYETLERİNDE BULUNDUM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT DUR

  05.11.1976 tarihinde kayseride doğdum ilk okulu mehmet soysaraçta tamamladım daha sonra orta okul lise yi merkez imam hatipte tamamladım daha sonra baba mesleği mobilyacılık eski sanayide al satta babamla çalıştım aile şirketiyiz 1994 yılında kanepe koltuk imalatına başladık ağaç işleri sanayii de 1998 de osb ye taşındık 2003 yılında boldera markamızı oluşturduk şu an iki ayrı tesisde üretim yapmaktayız ev mobilyası üzerine markamız altında aile şirketiyiz şirkette yön.kurl.başk. vekili olarak görev yapmaktayım evli ve 3 çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT TÜLÜ

  1989 yılı Kayseri doğumluyum. İlk, orta öğretim ve lise eğitimini Kayseri'de tamamladım. İstanbul Aydın Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Kayseri'ye dönerek kendi hukuk büromu açtım. Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans Ana Bilim Dalında lisansüstü eğitimine devam etmekteyim. Serbest olarak avukatlık yapmaktayım ve danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bekarım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MURAT YILDIZ

  1976‘da Kayseri’de doğdu, aslen Yozgat-Boğazlıyan’lıdır. İlk ve orta okulu Almanya’da tamamladıktan sonra 1995 yılında Kayseri Merkez İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Erciyes üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden ise 2001 yılında mezun oldu. 2001-2008 yılları arasında Almanya’da uluslararası bir yazılım şirketinde çalıştı. 2008 yılında Kayseri’ye döndü, kurduğu Yazılım ve Reklam şirketlerinde çalışma hayatına devam etmektedir. Evli ve 3 çocuk babasıdır. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA ÇİFCİ

  1977 YILINDA KAYSERİ'DE DOĞDUM. SIRASIYLA SELÇUK İLKOKULU, KADIBURHANETTİN ORTAOKULU VE KAYSERİ LİSESİNDE TAHSİLİMİ TAMAMLADIKTAN SONRA 2001 YILINDA LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSİLİĞİ BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDUM. 2003 YILINDA VATANİ GÖREVİMİ YAPMAK ÜZERE DENİZLİ YE GİTTİM. 2004 YILINDAN BERİ AİLE ŞİRKETİNDE MÜTEAHHİTLİK VE MERMER İŞLETMECİLİĞİ YAPMAKTAYIM. 2014 YILINDAN BERİ AKPARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ YAPMAKTAYIM. EVLİYİM VE İKİ KIZ BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA KARSLIO

  1978 yılında Kayseri’de doğdum.İlk orta ve lise eğitimimi Kayseri de tamamladım. Şirketimizin iş yoğunluğundan dolayı yüksek öğretimimi tamamlayamadım ve 1995 yılından beri iş hayatında aktif olarak çalıştım şuan da ÖZKARSLIOĞLU GÜBRE ŞİRKETİNDE yöneticilik yapmaktayım aynı zaman da KAYSERİ TİCARET ODASINDA meclis üyeliği de yapıyorum. Evli ve 3 Çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA SERKAN GÜÇLÜ

  1992 yılında Kayseri’de doğdum.ilk ve orta eğitimimi Kayseri’de tamamladım.2013 yılında Erciyes Üniversitesi beden eğitimi ve spor fakültesi beden eğitimi ögretmenliğini kazandım.2010-2015 yılları arasında profesyonel olarak kayseri erciyesspor ve kayseri şekerspor forması giydim.Sakatlık geçirdiğimden dolayı futbolu bıraktım.2016 yılında gıda üzerine işletme kurdum.halen faaliyete devam etmekteyiz.2017 yılında organize sanayi bölgesinde mobilya üzerine üretim fabrikası kurduk.şirketimizde yönetim kurulu başkanlığı yapmaktayım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  MUSTAFA TEVFİK KÜRTÜNCÜ

  1987 yılında Kayseri'de doğdu. İlk ve orta tahsilini Besime Özderici İlköğretim Okulu'nda, Lise tahsili ise Kayseri Lisesi'nde tamamladı. Erciyes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde eğitim gören Kürtüncü, York Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Askerlik görevini Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığı, İstihbarat Ve İstihbarata Karşı Koyma Şube Müdürlüğü, Dış Politika Ve Siyasi Haberler biriminde tamamladı. 2006- 2010 yılları arasında Kayseri Müstakil Sanayici Ve İşadamları Derneği Gençlik Kurulu (Genç Müsiad) Yönetim Kurulu Üyeliği, Başkan Yardımcılığı ve Genç MÜSİAD Kayseri Şube Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2015-2018 yıllarında AK parti Kayseri İl Gençlik Kolları Başkanlığı yaptı.Pırlanta ve Değerli taş ticareti yapan Mustafa Tevfik Kürtüncü, Dokuz Eylül Üniversitesi Gemology Akademisini tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce ve orta derecede İtalyanca bilmekte olup evlidir.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NECATİ SELÇUK ŞAHİN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NEZİHE FAZLIOĞLU

  1982 Kayseri Doğumluyum. İlk orta lise eğitimimi Kayseri’de tamamladım. İstanbul’da İngilizce işletme tahsili yapıp memlekette ailemizin gıda firmasında bir dönem faaliyette bulundum. Bu esnada PR üzerine yüksek lisansımı tamamlayıp Ak Parti Kayseri il yönetiminde yurdumuz yararına gayretlerde bulundum.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NUH KURTSOY

  1964 kayseri doğumluyum. İlk orta lise eğitimini kayseri'de yaptım. Sanayiciyim uzun yıllar metal eşya imalatı ve pazarlaması yaptım. Halen dış ticaret işi yapmaktayım Evliyim 3 çocuk sahibiyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  NUH NACİ ŞİŞEKOĞLU

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ÖMER SEÇMELER

  1989 yalında Kayseri’de doğdum. Sırasıyla Aydınlıkevler ilkokulu, Atlas Koleji, N.M. Baldöktü Anadolu Lisesinde eğitim gördüm ve en son Sabancı Üniversitesi Toplumsal ve Siyasal Bilimler bölümünden 2012 yılında mezun oldum. Üniversite mezuniyetinden sonra Kayseri’de mobilya sektöründe öncü firmalarından birinde ihracat departmanında görevler yaptım. 3 yıllık ihracat müdürlüğü görevinden sonra 2018 yılı itibariyle ayrılıp kendi diş ticaret firmamızda ticaretle iştigalimizi devam ettirmekteyiz. Evli ve bir erkek çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ORHAN GÜLVEREN

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ORHAN ÖZMEN

  1978 Kayseri doğumluyum ilk orta lise eğitimi Kayseri’de tamamladım Erciyes Üniversitesi işletmecilik ve anadolu Üniversitesi işletme mezunuyum çeşitli vakıf ve Derneklerin yönetiminde çalıştım halen kendi işletmelerimizin yönetiminde bulunmaktayım evliyim iki çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  PEMBE NUR ÇADIRCIOĞLU

  1993 yılında Kayseri’de doğdum. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Kayseri’de tamamladım. 2011 yılında Meliksah Üniversitesi Hukuk Fakültesi bölümüne girdim. 2017 yılında iki avukat arkadasim ile beraber hukuk danismanlik ofisi actim. Halen serbest avukatlik meslegimi devam ettirmekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  RAMAZAN BEDİR

  1979 yılında Kayseri de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimimi Kayseri de tamamladıktan sonra,2001 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Avukatlık stajını Kayseri de tamamlayıp,2002 yılında serbest avukat olarak Kayseri de çalışmaya başladı. Bu sürede Selçuk Üniversitesi Kamu Hukuku Ana Bilim dalında Yüksek Lisans eğitimini 2010 yılında bitirdi. “5237 sayılı TCK da Görevi Kötüye Kullanma Suçu” üzerine tez çalışmasının yanında “Neticesi Sebebiyle Ağırlaştırılmış Yaralama Suçlarında ” özel çalışma ve seminer faaliyetlerinde bulundu. 2008-2010 yıllarında, Kayseri Barosu Genel Kurulunda Denetleme kurulu Üyesi olarak seçildi. Mesleki Çalıştay ve Sempozyumlarda aktif görev aldı. 2014 yılında Ak Parti Kayseri İl Yönetim Kurulu üyesi olarak Seçildi. 2015-2016 yıllarında İnsan Hakları Başkanı,2017-2018 yıllarında Seçim İşleri Başkanı ve Ak Parti Kayseri İl Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Türk Ceza Hukuku üzerine çalışmalarda bulundu. İş ve Sosyal Güvenlik Hukuk üzerine yayınlanmış otuzun üzerinde makalesi bulunmaktadır. Evli ve üç Çocuk babasıdır.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞABAN ELBİZ

  KAYSERİ DOĞUMLUYUM İŞ HAYATIMI KAYSERİ YENİ SANAYİDE OTOMOBİL SEKTÖRÜNDE FALİYET GÖSTERMEKTEYİM LİSE MEZUNUYUM EVLİ 3 ÇOCUK BABASIYIM 2014 YILINDAN BERİ TEŞKİLATTA GÖREV ALMAKTAYIM

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SADİ KARA

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ŞERİFE YILDIZ

  1995 yılında Kayseride doğdum Ilkokulu Şehit Binbaşı Mahmut Şahin ilkokulu liseyi Ali Rıza Ozderici Anadolu Imam Hatip Lisesinde eğitim gördüm En son olarak Erciyes Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü ve Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümlerinden mezun oldum. Yaz Kurslarında Kuranı Kerim öğreticiliği İşaret dili öğreticiliği Eğitim Danışmanlığı yaptım Üniversitede okuduğum yıllarda bilgisayar işaret dili ve bir çok kurstan belge aldim Şu an sınav sonucumu beklemekteyim.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SİNAN KURT

  KAYSERİDE SU ÜRÜNLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ İŞİ İLE UĞRAŞMAKTAYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  SÜLEYMAN KARAKÖSE

  1985 YILINDA BERLİN'DE DOĞDUM.İLK ORTA VE LİSE ( İMAM HATİP) EĞTİMİMİ KAYSERİDE TAMAMLADIM. ÜNİVERSİTEYİ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİNDE BİTİRDİM. HAC UMRE ÜZERİNE TURİZM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEKTEYİM. EVLİ 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  TUNCAY TEMİZYÜREK

  Tuncay Temizyürek 1972 Kayseri Sarıoğlan doğumluyum ilk orta ve lise eğitimimi Kayseri'de tamamladım yüksek öğrenimi uludağ üniversitesi ziraat fakültesinden 1993 yılında mezun oldum İnşaat sektörünün değişik bıranşlarında ticari faaliyetler yürüttüm ve halen devam etmekteyim evli ve 4 çocuk babasıyım

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  VEDAT ARIKAN

  İlk, Orta ve Lise öğrenimimi Kayseride yaptım. Üniversiteyi İstanbulda okudum. 1995 yılına kadar İstanbulda mimarlık ve müteahhitlik yaptım. 1995 yılında Kayseriye döndüm. 2009-2014 yılları arasında Kocasinan Belediyesi Meclis Üyeliği görevi yaptım ve müteahhitliğe devam ediyorum. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  YASİN ÇALIŞKAN

  1981 doğumlu İlk orta ve lise eğitimini Kayseri merkez İHL de tamamlamış olup 28 şubat darbe mağduru olarak eğitimimiz son bulmuştur. 3 çocuk babasıyım. Lojistik, Taşımacılık üzerine faaliyet sürdürmekteyim. Kalan ömrümüzde, gönlümüze taht kuran Cumhurbaşkanı’mıza ve davasına hizmet için her türlü fedakarlığa hazırım.

 • ×

  İl Yönetim Kurulu Üyesi

  ZEHRA ÇOMUK

  1988 KAYSERİ DOĞUMLUYUM EĞİTİM HAYATIMI KAYSERİDE TAMAMLADIM SERBEST AVUKATLI YAPIYORUM