• ×

  Büyükşehir Belediye Başkanı

  MUSTAFA ÇELİK

  1961 Kayseri doğumlu olup , evli ve 4 çocuk babasıdır. Öğrenim hayatına, ilkokul ve ortaokuldan sonra Endüstri Meslek Lisesi Elektronik bölümünde devam etmiştir. 1984 yılında Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Elektronik Mühendisliği bölümünü bitirmiştir. Mustafa Çelik, iş hayatına özel sektörde faaliyet gösteren bir fabrikada Teknik Müdür olarak başlamıştır. Askerlik dönüşü kardeşi ile birlikte kendi işlerini kurmuşlardır. Halen ortaklarıyla beraber; ana işleri olan Bilişim sektörü, Endüstriyel Gazlar ve Madencilik sektörü, Turizm sektörü, e-ticaret ve e-fatura sektörü ile enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin kurucu ortağıdır. AK Parti'nin kuruluşunda aktif görev üstlenen Mustafa ÇELİK, 2001-2004 yılları arasında Kocasinan' kurucu ilçe başkanlığı görevinde bulunmuştur. 2005-2009 yılları arasında teşkilatlanmadan sorumlu İl Başkan Yardımcılığı ve sonrasında da bir süre Disiplin Kurulu Başkanlığı yapmıştır. 2004 yılından beri Kocasinan ve Büyükşehir Belediyelerinde meclis üyeliği yapmıştır. Büyükşehir Belediyesi Meclisinde Ulaşım Komisyonu ve Denetim Komisyonu başkanlıklarını yürütmüştür. Muradiye Vakfı, Kayseri Ticaret Odası ve Müsiad gibi kuruluşların Yönetim Kurullarında bulunan Mustafa ÇELİK, aynı zamanda Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurul delegesidir. Çelik ayrıca, bazı gönüllü kültür teşekküllerinin de üyesidir. Çelik, Abdullah Gül Üniversitesini desteklemek amacıyla kurulmuş olan Abdullah Gül Üniversitesini Destekleme Vakfının Mütevelli Heyet üyesidir. 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Kocasinan Belediye Başkanlığına seçilen Mustafa Çelik, 15 Şubat 2015 Tarihinde Büyükşehir Belediye Meclisi'nde yapılan seçimler sonucu Büyükşehir Belediye Başkanı olmuştur.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ABDULKADİR AKDENİZ

  Yeşilhisar

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  AHMET ÇOLAKBAYRAKDAR

  Kocasinan

  1972 KAYSERİ DOĞUMLUYUM. İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ AYDINLIKEVLER İLKOKULU VE LİSESİNDE TAMAMLADIM. 1990 YILINDA YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT FAKÜLTESİ İNŞAAT BÖLÜMÜNÜ KAZANDIM. 1994 YILINDA AYNI FAKÜLTEDEN MEZUN OLDUM. EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM. SERBEST İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YAPMAKTAYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ALİ ERGÜL

  Akkışla

  1960 YILINDAAKKIŞLA'DA DOĞDUM.İLK VE ORTA ÖĞRENİMİMİ AKKIŞLA'DA,LİSE ÖĞRENİMİMİKAYSERİ'DE BİTİRDİM.1980-1982 YILLARI ARASINDAASKERLİĞİMİ YAPTIM.1985 YILINDA YEŞİLHİSAR'DA NÜFUS MEMURU OLARAK GÖREVE BAŞLADIM,9 YIL ÇALIŞTIM.DAHA SONRA 5 YIL AKKIŞLA 'DA ÇALIŞTIM.HALEN TALAS NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDE ÇALIŞMAKTAYIM.EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASIYIM.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  DOĞAN EKİCİ

  Hacılar

  1966 yılında Hacılar'da doğan Dr. Doğan Ekici, İlk, Orta ve Lise tahsilini Kayseri'de tamamladı. 1992 Yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Askerliğini Bartın'da Diş Tabip Teğmen olarak yaptı. Askerlik dönüşü Hacılar Diş Kliniğini kurdu. Evli ve 3 Çocuk Babası olan Ekici, İngilizce bilmektedir. Dr. Doğan Ekici, 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde AK Parti'den Hacılar Belediye Başkanı olarak seçildi.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ESAT ÖZTÜRK

  Yahyalı

  Yahyalı Belediye Başkanı 1961 yılında Yahyalı İlçesinde doğdu.İlkokul ve İmam-Hatip Lisesini Yahyalı’da tamamladı.1981 yılında Kayseri de İmam-Hatip olarak göreve başladı.1985-1989 eğitim öğretim yıllarında İktisat Fakültesini bitirdi.1981-1995 yılları arasında bir yılı İl Müftülüğünde memur olmak üzere 14 yıl Diyanet İşleri Başkanlığında görev yaptı.1995 yılında Kocasinan Belediyesi Personel Müdürlüğü’ne naklen atandı.1995-2002 yıllarında yedi yıl Personel Müdürlüğü , on bir yıl Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı. Kayseri Belediyeciliği olarak markalaşan Kocasinan Belediyesinde on dokuz yıl çalıştı .Türkiye Belediyeler Birliği 'nin açmış olduğu onlarca‘’Belediye Akademisinde’ belediyecilikle ilgili eğitimler aldı .Belediyeler arası işbirliği koordinasyonu ve çeşitli vesilelerle yurt dışında yerel yönetimlerle ilgili incelemelerde bulundu.Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  FAHRETTİN IŞIK

  Tomarza

  01.01.1962 Tomarza’da doğdu. İlk ve Ortaokulu Tomarza'da okudu. 1978 de Tomarza da esnaflığa başladı. 1982 de Erzurum 202. Mekanize Piyade Alayında vatani görevini yaptı. 2002-2008 yılları arasında Ak Parti Tomarza İlçe Başkanlığı görevinde bulundu. Evli ve biri kız, 4 çocuk babası.2009 Yılı Mahalli İdareler seçimleri ile Tomarza Belediye Başkanlığı görevine seçildi.Halen Bu görevi devam etmektedir.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  HACI MUSTAFA PALANCIOĞLU

  Talas

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEHMET CABBAR

  Develi

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MEMDUH BÜYÜKKILIÇ

  Melikgazi

  25 Ekim 1953 tarihinde Kayseri/Develi'de (Şıhlı) doğdu. Kayseri İmam Hatip Okulu ve Bornova Suphi Koyuncuoğlu Lisesi'nden mezun oldu. Yükseköğrenimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tamamladı. Nöroloji dalında uzmanlığını aldı. Niğde Devlet Hastanesi ve Kayseri SSK Hastanesi'nde uzman hekim olarak görev yaptı. Askerliğini Kıbrıs Girne Asker Hastanesi'nde Tabip Teğmen olarak tamamladı. Değişik sivil toplum örgütlerinde (İzmir MTTB, Hekimler Birliği Vakfı, Milli Gençlik Vakfı v.b.) yöneticilik ve başkanlık yaptı. Aktif siyasete 1993 yılında Refah Partisi İl Başkanı olarak girdi. 1995 yılında yapılan genel seçimlerde 20. Dönem Kayseri Milletvekili seçildi. 1999 yılında FP'den Melikgazi Belediye Başkanı olarak seçilen Dr. Memduh Büyükkılıç, 2004 ve 2009 yıllarında Ak Parti'den belediye başkanı seçildi. Halen Melikgazi Belediye Başkanlığı görevini yürüten Büyükkılıç, evli ve üç çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ŞİNASİ GÜLCÜOĞLU

  Bünyan

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  VURAL COŞKUN

  Felahiye

  Vural Coşkun, 12.05.1964’te Küçük Toraman’da doğdu. Vural Coşkun 1998 yılında Felahiye İlçesinde gübre, kömür, hububat alım satımıyla esnaflığa başladı. Yaptığı iş Felahiye’de tek oluşundan dolayı 9 köy 2 belde ve ilçede herkes Vural Coşkun’u yakınen tanınmaktadır. Ayrıca Vural Coşkun her köyden ve beldeden yanına birer kişi alarak 10 kişi ile Felahiye’de Toprak Tahlil Labaratuvarını kurmuştur. Şu anda da faaliyette olan labaratuvar Türkiye’nin en başarılı sonuç veren labaratuvarlarındandır. Felahiye Belediyesi yolcu taşıma işini özelleştirme kararı aldıktan sonra ihaleyi alan Vural Coşkun Felahiye Tur'u kurmuştur ve köylerdeki minibüsçülük yapan kişileri, taşıma işi için Felahiye Tur'a kazandırmıştır. Bu sayede insanlarla diyaloğunu bir kat daha arttırmıştır. Sayın Vekilimiz Mustafa Elitaş AK PARTİ İl Başkanlığı döneminde Felahiye İlçe Teşkilatı kurma görevini Vural Coşkun’a vermiştir. Vural Coşkun bu çalışmada da katkı sağlamıştır. 2011 ve 2012 AK Parti Siyaset Akademisi kursuna katılarak buradan başarıyla sertifikasını almıştır. Felahiye ve köylerinde yapılan sosyal ve kültürel faaliyetlerin hiç birine kayıtsız kalmamış, maddi ve manevi desteğini de esirgememiştir. Bir dönem Felahiye Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetinde hayırsever vatandaş olarak görev almıştır. Vural Coşkun Felahiye ve köylerinin en büyük çiftçisidir. Arazi ekimini uzun yıllar boyunca düzenli yapmasından dolayı ilçe merkezindeki esnaf dükkanı, çiftçi danışma merkezi gibi de faaliyet göstermektedir. Deneyim ve tecrübelerini diğer çiftçilerle paylaşmaktadır. Kendisi emekli olmasından dolayı vakti buna müsaittir. Vural Coşkun anlatılan bu faaliyet ve imkanlarının yanında sade ve gösterişsiz bir şekilde inancını inandığı şekilde yaşayan, dini vecibelerinide yerine getiren bir kişiliğe sahiptir.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ZEKERİYA KARAYOL

  İncesu

  1957 yılında İncesu' da doğdu.İlk ve orta okulu İncesu' da, liseyi Kayseri' de bitirdi. Erciyes üniversitesi Elektronik Mühendisliği fakültesi mezunu olup çalışma hayatına Çinkur fabrikasında (1978-1979) başladı. Askerlik görevini subay olarak (1979-1980) yaptı. Daha sonra Anatamir Fabrikası (1981-1984), Taksan Fabrikası (1984-1986) çalıştı. 1986 yılında TEK' e geçti. 1990 yılında Aksaray TEDAŞ Müdürlüğüne atandı. Aksaray TEDAŞ' ta sırası ile Mühendis, Başmühendis, işletme müdürü, Teknik müdür olarak çalıştı. 2003 tarihinde İncesu İlçesi Belediye Başkan adaylığına Ak Partiden aday gösterildi ve görevinden istifa etti. Aksaray ilinde 14 yıl yönetici olarak hizmet yaptı. Elektrikte kayıp ve kaçağın önlenmesi için yaptığı çalışmalarla Aksaray ilinin 2001 yılında en başarılı il olmasını sağladı. Bu nedenle Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı TEDAŞ Genel Müdürlüğünce takdirname ile ödüllendirildi. Birçok projeyi hayata geçirdi. Yeşil hat projesi ile tarım arazilerinin %80 inin sulanmasını sağladı. Ayrıca milli eğitime katkılarından dolayı , Milli Eğitim Bakanlığı tarafından takdir ile taltif edildi. 2004, 2009 ve 2014 yıllarında Ak Parti'den belediye başkanı seçildi. Halen İncesu Belediye Başkanlığı görevini yürüten Karayol, evli ve iki çocuk babasıdır.