• İl Başkanı Çopuroğlu Halk Gününde

  AK Parti İl Başkanı Şaban ÇOPURĞLU ve yönetim kurulu üyeleri halk gününde vatandaşlar ile bir araya geldi.
  Teşkilat
 • MKYK, Cumhurbaşkanımız Erdoğan başkanlığında toplandı

  MKYK, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanı Çopuroğlu Pınarbaşı İlçe Teşkilatında

  AK Parti il başkanı, Yönetim kurulu üyeleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik Pınarbaşı ilçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette konuşan ilçe başkanı Türkay Kara; göreve geldiklerinde beri durmadan çalıştıklarını ve önlerinde yerel seçimlerde de aynı gayret ve azimle çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.
  Teşkilat
 • Ak Parti İl Başkanı Sarız İlçesinde

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Ak Parti Sarız İlçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarete Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik te katıldı. İlçe teşkilatında bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Sarız’da böyle kalabalık bir şekilde karşılanmaktan ziyadesi ile memnun olduk. Eksik olmasın başkanımızla güzel diyaloglarımız var. Sık sık bir araya geliyoruz. Teşkilatımızdaki toplantılarımıza zamanında katılıyor. Kendisinden biz memnunuz. Buradaki bizim bahsetmek istediğimiz ve üzerinde durmak istediğimiz mevzu şu; teşkilat terbiyesi almış bir ilçemizle karşı karşıyayız. Ziyadesi ile memnunuz.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Çopuroğlu’ndan Gaziler Günü mesajı

  Ak Parti İl Başkanı 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Çopuroğlu mesajında şehitlik ve gazilik makamlarının milletimizin gönlündeki en yüce ve en ulvi makamlar olduğunu söyledi. Çopuroğlu mesajında şunları kaydetti:
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan başkanlığındaki MGK toplandı

  Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanı Çopuroğlu Basın Açıklaması yaptı

  İl Başkanı Çopuroğlu Kayseri Cumhuriyet Meydanında yaptığı açıklamada; 27 Mayıs Darbesi Türkiye’de ileriye dönük toplumsal, siyasal, hukuksal, kültürel ve ekonomik anlamda tamir edilmez tahribatlara yol açmıştır. Yasalara aykırı biçimde Anayasa, ihtilal figüranlarına bağımlı hale getirilmiş ve zincirleme anti demokratik müdahalelerin önü açılmıştır. Devam eden zaman zarfında Türk siyasi tarihinde kapanmayan yaraların açılmasına neden olan; darbeler, e muhtıralar, askeri kalkışmalar ve müdahaleler demokrasiyi defalarca kesintiye uğratmıştır.
  Teşkilat
 • AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Tomarza’da

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Tomarza ilçesinde düğüne katıldı, vatandaşlarla sohbet etti.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Irak Temsilciler Meclisi’ne seçilen Türkmen milletvekillerini kabul etti

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Irak Temsilciler Meclisine seçilen Türkmen milletvekillerini kabul etti.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkanı Çopuroğlu’na Çağan Medya’dan Hayırlı Olsun Ziyareti

  Ak Parti il başkanlığına atanan Şaban Çopuroğlu’na Çağan Medya Genel Müdürü Deniz Çağan, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ak Parti İl Başkanlığı’na atanan Şaban Çopuroğlu’na hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Çağan Medya Genel Müdürü Deniz Çağan, Çopuroğlu’nu il binasında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyarette Çağan Medya Haber Müdürü Mesut Koç ve Çağan Medya Spor Müdürü Koray Ülger’de hazır bulundu.
  Teşkilat

Kayseri Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan