• Ak Parti İl Başkan Vekili Fatih Hasyüncü BBP de

  Ak Parti il başkan vekili Fatih Hasyüncü ve Kayseri Milletvekili adayları Büyük Birlik Partisi il başkanlığını ziyaret etti. Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Milletvekili Adaylarımızla beraber Cumhur ittifakı'nda bir olduğumuz Büyük Birlik Partisi'nin Kayseri İl Başkanlığını ziyaret ettik. Dedi.
  Teşkilat
 • “Türkiye üzerinde oyun oynamaya çalışanlara en güzel cevabı inşallah sandıklarda verecektir”

  Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, İstanbul İl Başkanlığının Maltepe'deki 1. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılış töreninde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • Aday Tanıtım Toplantısına Katıldık

  Ak Parti İl Başkan Vekili Fatih Hasyüncü 27. Dönem milletvekili aday tanıtımı için Ankara’da idi. Başkan vekili Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; 27. Dönem Milletvekillerimizin aday tanıtım programı için Ankara-Arena idik. Vatanımıza, Milletimize, Ülkemize ve şehrimize hayırlı uğurlu olsun. Dedi.
  Teşkilat
 • İl Başkan Vekili Hasyüncü Eski Sanayide

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü 27 dönem milletvekili adayları ve belediye başkanları ile eski sanayi esnafı ile bir araya geldi. Hasyüncü yaptığı açıklamada; önceki dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Taner Yıldız, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çelik, Kocasinan Belediye Başkanı Sayın Ahmet Çolakbayrakdar ve Teşkilat mensuplarımızın katılımı ile Cuma namazı sonrasında eski sanayinde esnaf ziyaretinde bulunduk. 24 Haziran için daha öncelerinden hazırlıklarımız vardı. Bu gün itibarı ile de resmi olarak sahalara çıkmış olduk dedi.
  Teşkilat
 • Ak Parti İlçe Başkanları İstişare Toplantısı Yapıldı

  Ak Parti İlçe Başkanları toplantısı, il başkan vekili Fatih Hasyüncü başkanlığında yapıldı. Ak Parti il başkanlığı konferans salonunda yapılan toplantıya Ak Parti ilçe başkanları katıldı. Toplantı öncesi bir açıklama yapan Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü; her ay mutat olarak yaptığımız toplantıları gerçekleştiriyoruz.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erzurum mitingine katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstasyon Meydanı'nda düzenlenen Erzurum mitinginde konuştu.
  Genel Başkan'dan
 • İl Başkan Vekili Hasyüncü Vatandaşları Dinledi

  İl Başkan Vekili Hasyüncü Vatandaşları Dinledi
  Teşkilat
 • AK Parti İl Başkan Vekil Fatih Hasyüncü Gündemi Değerlendirdi.

  Ak Parti İl Başkan Vekili Fatih Hasyüncü yaptığı açıklamada;TV1 Televizyonuna Gündem Hakkında Bilgiler verdik dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Erzurum’da coşkuyla karşılandı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım, mitinge katılmak için geldikleri Erzurum'da coşkuyla karşılandı.
  Genel Başkan'dan
 • Yerel Basın’a Bilgiler Aktardık

  Ak Parti İl Başkan Vekili Fatih Hasyüncü Kayseri’de yerel yayın yapan kurumların röportaj talebini yerine getirdi. Konu ile ilgili açıklama yapan İl Başkan Vekili Fatih Hasyüncü; Kayseri’de yayın yapan Kanal 38 Televizyonu haber servisine gündeme dair açıklamalarda bulunduk dedi. Hasyüncü yaptığı açıklamada, bizler bu partinin bir neferi olarak verilen her görevde çalışmaya devam edeceğiz. Gündem aslında adaylar değil seçim olmalı ifadesini kullandı.
  Teşkilat

Kayseri Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan