• Teşkilat Buluşması

  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Ak Parti Belediye Başkan Adaylarını tanıtım toplantısının ardından teşkilat buluşmasını gerçekleştirdiklerini belirtti. Çopuroğlu; AK Parti MKYK Üyemiz, Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız, Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız, Belediye ve Meclis aday adaylarımız, İl ve İlçe teşkilatlarımızın her kademesindeki mensuplarımız İle birlikte Teşkilat buluşmamızı gerçekleştirdik dedi.
  Teşkilat
 • MKYK Üyesi Konya Milletvekili Ahmet SORGUN Ak Parti İl Başkanlığında

  Aday Tanıtım Toplantımız için Kayseri bulunan Ak Parti MKYK Üyesi ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun Ak Parti İl Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu.
  Teşkilat
 • İl Başkanımız Nikah’ta

  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu vatandaşlarımızdan gelen davetlere icabet ediyor. Konu ile ilgili açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; Alaybey ve Akbahar ailelerinin kıymetli evlatları Ceyda hanım ve Orhan kardeşimizin düğün merasimlerine Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Memduh Büyükkılıç ve Teşkilat mensuplarımızla beraber katılarak nikah akitlerine şahitlik ettik. Rabbim çiftimize iki cihan saadeti nasip etsin.
  Teşkilat
 • Köy Dernekleri İle Buluşma Töreni

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu Taşlık ve Kavaklı Köy Dernekleri buluşma törenine katıldı. Çopuroğlu; Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Memduh Büyükkılıç, Teşkilat mensuplarımız ve Özvatan Belediye Başkan adayımız Sayın Halit Demir ile birlikte Taşlık ve Kavaklı Köyleri Derneği büyük buluşma törenine katıldık. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi.
  Teşkilat
 • Ak Parti Teşkilatları Olarak Hazırız

  Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Memduh Büyükkılıç ve Teşkilat mensuplarımızla beraber yarın 31 Mart Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantımızı yapacağımız Kadir Has Kongre Salonunda incelemelerde bulunduk.
  Teşkilat
 • İlçe Başkanları İstişare Toplantısı Yapıldı

  AK Parti İl Başkanlığınca her ay düzenli olarak yapılan istişare toplantılarına devam ediliyor. İl Başkanı Şaban Çopuroğlu yaptığı açıklamada; malum önümüzde seçim var. Bizler her ay düzenli olarak yaptığımız programlara devam ediyoruz. Ocak ayı İlçe Başkanları İstişare Toplantımızı gerçekleştirdik. Alınan kararların hayırlara vesile olmasını diliyorum dedi.
  Teşkilat
 • İl Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan İle Görüştü

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu İl Başkanları toplantısı sonrası Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi ile görüştü. İl Başkanı Şaban Çopuroğlu;Genel Merkezimizdeki İl Başkanları Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme imkanı bulduk. Pazartesi gününden itibaren tüm Adaylarımızla, İl ve İlçe teşkilatlarımızla ve Gönültaşlarımızla birlikte seçim çalışmalarımıza başlayacağımızı, Kayseri’mize yakışan şekilde rekor oy ile desteğimizi sürdüreceğimizi belirttik dedi.
  Teşkilat