• Ak Parti İl Başkan Vekili Hasyüncü Temayül Yoklamasına Katıldı

  AK Parti Kayseri İl Teşkilatı temayül yoklamasını gerçekleştirdi. Konu ile ilgili bilgiler veren Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü; Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan yardımcısı Sayın Harun Karaca'nın katılımı ile Temayül yoklamamızı gerçekleştirdik. Memleketimiz için hayırlısı ne ise o olsun. Bizler Ak Partinin hizmetkârıyız. Görev verilsin ya da verilmesin çalışmaya, gayret etmeye devam edeceğiz. Dedi
  Teşkilat
 • Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplandı

  Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.
  Genel Başkan'dan
 • Hasyüncü, Engelsiz Çocuk Evi Açılışında

  Ak Parti il Başkan vekili Fatih Hasyüncü Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ‘’engelsiz çocuk evi’’ açılışına katıldı.
  Teşkilat
 • Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü Kayseri Valiliğinde

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü ve beraberindeki heyet Kayseri Valiliğini ziyaret etti. Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar, Önceki dönem Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki, Önceki dönem Bakanımız Sayın Taner Yıldız, Sanayi Tic. Kom. Başkanı Sayın Mustafa Elitaş, Milletvekilimiz Sayın İsmail Emrah Karayel ve Sayın İsmail Tamer ile birlikte Kayseri Valiliğini ziyaret ettik ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • Meydanlardayız

  AK Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü ve il yönetim kurulu üyeleri 15 Temmuz için düzenlenen programa katıldı.
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi.
  Genel Başkan'dan
 • 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü, Kayseri Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 15 Temmuz şehitleri anısına yaptırılacak bulvarın temelini atma ve Milli İrade Bisiklet Turu organizasyonuna katıldı. Hasyüncü yaptığı açıklamada; Önceki dönem Enerji Bakanımız ve Kayseri Milletvekillerimiz Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer, Hülya Nergis ve Kayseri Büyükşehir Bld. Bşk. Sayın Mustafa Çelik 15 Temmuz Bulvarı Temel Atma Töreni ve Milli İrade Bisiklet Turunun başlangıcını gerçekleştirdik. Dedi.
  Teşkilat
 • Şehitlerimiz için Mevlit Programına Katıldık

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü Kayseri protokolü ile birlikte İl Müftülüğünce düzenlen mevlit programına katıldı. Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;
  Teşkilat
 • Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı başladı

  Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında bir araya geldi.
  Genel Başkan'dan
 • 15 Temmuz´Da Şehitlik Ziyaret Edildi

  Kayseri’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Kayseri protokolü Kartal Şehitliğini ziyaret ederek dua etti, şehit kabirlerine karanfil bıraktı.
  Teşkilat

Kayseri Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan