• Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyoruz

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve beraberindeki heyet esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler ile ilgili açıklama yapan Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Memduh Büyükkılıç ve teşkilat mensuplarımızla beraber esnaflarımızın misafiri olduk. Sayın Ahmet Akyel’in ev sahipliğinde esnaflarımızla bir araya gelerek düşüncelerini dinleyip fikir alışverişinde bulunduk dedi.
  Teşkilat
 • Develi İlçe Teşkilatı, İl Başkanlığında

  Develi ilçe teşkilatı İl Başkanı Şaban Çopuroğluna nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; ll Başkanlığımıza ziyaretimize gelen Develi İlçe Başkanımız Sayın Osman Turan ve İlçe Teşkilat mensuplarımıza nezaketlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yoğun işleri arasında tüm ilçe teşkilatı olarak buradalar. Kendilerini dinledik. Hoş bir sohbet oldu gerekli hassasiyetlerinden dolayı da tekrar teşekkür ediyorum dedi.
  Teşkilat
 • Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

  Ak Parti İl Başkanlığınca haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Memduh Büyükkılıç da katıldı.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Çopuroğlu Erü’de

  Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve il yönetim kurulu üyeleri Erciyes Üniversitesinin 50. Kuruluş yıl dönümü programına katıldı.
  Teşkilat
 • Başkan Çopuroğlu’ndan Dünya İnsan Hakları Günü Mesajı

  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü’’ dolayısı ile bir mesaj yayımladı.
  Teşkilat
 • Çopuroğlu Büyükşehirde

  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve İl Başkan Yardımcıları Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i makamında ziyaret etti. İl Başkanı Çopuroğlu burada yaptığı açıklamada; Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Çelik’i Teşkilat mensuplarımızla beraber ziyaret ettik. Güler yüzü ve hoşsohbetlerinden dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Ziyadesi ile memnun kaldığımız görüşmeden dolayı tekrar kendilerine teşekkür ediyorum dedi.
  Teşkilat
 • İl Başkanı Çopuroğlu’nun Ziyaretleri

  Ak Parti İl Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Önceki dönem Ak Parti İl Başkanlığını yapmış olan Hüseyin Cahit Özden e nezaket ziyaretinde bulundu.
  Teşkilat