• Meydanlardayız

  AK Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü ve il yönetim kurulu üyeleri 15 Temmuz için düzenlenen programa katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde halka hitap etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin akamete uğratılmasının 2. yıl dönümünde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması"nda halka hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü, Kayseri Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 15 Temmuz şehitleri anısına yaptırılacak bulvarın temelini atma ve Milli İrade Bisiklet Turu organizasyonuna katıldı. Hasyüncü yaptığı açıklamada; Önceki dönem Enerji Bakanımız ve Kayseri Milletvekillerimiz Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer, Hülya Nergis ve Kayseri Büyükşehir Bld. Bşk. Sayın Mustafa Çelik 15 Temmuz Bulvarı Temel Atma Töreni ve Milli İrade Bisiklet Turunun başlangıcını gerçekleştirdik. Dedi.
  Teşkilat
 • Şehitlerimiz için Mevlit Programına Katıldık

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü Kayseri protokolü ile birlikte İl Müftülüğünce düzenlen mevlit programına katıldı. Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;
  Teşkilat
 • 15 Temmuz´Da Şehitlik Ziyaret Edildi

  Kayseri’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Kayseri protokolü Kartal Şehitliğini ziyaret ederek dua etti, şehit kabirlerine karanfil bıraktı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nakkaştepe’de aracından inerek yürüyüşe katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nakkaştepe'de aracından inerek yürüyüşe katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Hasyüncü’den ‘15 Temmuz’ açıklaması

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü; 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili “Türkiye Cumhuriyeti’nin en kanlı saldırılarından biri olan 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi, ülkemizin tarihine kara bir leke olarak yazılmıştır'' dedi.
  Teşkilat
 • İl Başkan Vekili Hasyüncü Halk Gününde

  Ak Parti İl Başkanlığınca her hafta düzenlenen halk gününde il başkan vekili Fatih Hasyüncü vatandaşları dinledi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte katılımcılara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • Hasyüncü İl Başkanları Toplantısında

  AK Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı. İl Başkan vekili Fati,h Hasyüncü yaptığı açıklamada; Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nı gerçekleştirdik. Burada Sayın Cumhurbaşkanımız 24 Haziran Seçimleri’nin ardından belirlenen yol haritasını bizlerle paylaştı. Ayrıca 2019 Yerel Seçimleri’nin Gönül Belediyeciliği şeklinde olması gerektiğini belirtti.
  Teşkilat

Kayseri Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan