×

Ak Parti Kayseri İl Başkanlığı'na ~ KM uzaklıktasınız.

Yol Tarifi Al

Fax: (352) 221 28 63

 • Birlikte Başardık!
  Kayseri AK İcraatlar
 • AK PARTİ‘DE İNCESU VE YEŞİLHİSAR KONGRELERİ DE TAMAMLANDI

  AK Parti Kayseri teşkilatı tarafından her hafta sonu düzenli şekilde yapılan ilçe kongreleri, bu haftada İncesu ve Yeşilhisar ilçeleri ile devam etti. Kongreler sonunda, İncesu İlçesi'nde mevcut Başkan İsmail Tekinsiz, Yeşilhisar İlçesi'nde de mevcut Başkan Abdullah Sami Ceylan tek liste ile girdikleri kongreden yeniden ilçe başkanı seçildi.
  Teşkilat
 • Şimdi sorulara cevap verme vakti

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kılıçdaroğlu, katıldığı televizyon programında, 'benim yakınlarımdan yedi kişi bile girmiş olsa, ben istifa etmeye hazırım' demişti. Bugün isimler yayınlandı. Şimdi bu sorulara cevap verme vakti" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • Develi ve Yahyalı‘da Coşkulu Kongre

  AK Parti Kayseri teşkilatı, 10. ve 11. kongresini de, coşkulu bir şekilde Develi ve Yahyalı ilçesinde gerçekleştirdi. Develi İlçesi'nde mevcut Başkan Mehmet Durukan, Yahyalı İlçesi'nde de mevcut Başkan Ahmet Büber tek liste ile girdikleri kongreden yeniden ilçe başkanı seçildi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ 9 İLÇEDE KONGRELERİ TAMAMLADI

  AK Parti Kayseri teşkilatı, her hafta sonu gerçekleştirdiği ilçe kongrelerine son hızla devam ederken, Özvatan ve Felahiye ile 9 ilçede kongrelerini tamamladı. Özvatan İlçesi'nde Nasip Aksoy, Felahiye'de ise, Musa Zafer Kingir tek liste ile girdikleri kongreden ilçe başkanı seçildi.
  Teşkilat
 • TAMER, RUH SAĞLIĞI MERKEZİ‘Nİ ZİYARET ETTİ

  AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi'ni ziyaret etti.
  Teşkilat
 • İşte davamızın esası budur

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bu topraklarda biz Türk, Kürt, Alevi, Sünni ayrımına izin vermeyeceğiz, tek bir yürek olacağız, tek bir ses olacağız, tek bir nefes olacağız. İşte davamızın esası budur " dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ HACILAR İLÇE KONGRESİ YAPILDI

  AK Parti Kayseri teşkilatı, 5. Olağan İlçe Kongreleri'nin 7. sini Hacılar ilçesinde gerçekleştirdi. Kongreye tek liste ile giren mevcut Başkan Hüdai Barut yeniden ilçe başkanı seçilerek güven tazeledi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ TALAS İLÇE KONGRESİ YAPILDI

  AK Parti Talas ilçesi 5. Olağan kongresini yaptı. Kongrede mevcut Başkan Ragıp Dost yeniden güven tazeledi. Kongreye Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşe Nur İslam’da katıldı.
  Teşkilat
 • Siyasetimizin de şifası Bolu’da

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Bolu herkes için şifadır, siyasetimizin de şifası Bolu'dadır" dedi.
  Genel Başkan'dan
 • AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ

  AK Parti Kayseri teşkilatı tarafından, 5. Olağan İlçe Kongreleri kaldığı yerden devam ederken, Akkışla ve Sarıoğlan ilçelerinde de kongreler tamamlandı.
  Teşkilat

Kayseri Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan