• Hasyüncü, Engelsiz Çocuk Evi Açılışında

  Ak Parti il Başkan vekili Fatih Hasyüncü Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ‘’engelsiz çocuk evi’’ açılışına katıldı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü‘nde halka hitap etti

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin akamete uğratılmasının 2. yıl dönümünde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması"nda halka hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü Kayseri Valiliğinde

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü ve beraberindeki heyet Kayseri Valiliğini ziyaret etti. Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar, Önceki dönem Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki, Önceki dönem Bakanımız Sayın Taner Yıldız, Sanayi Tic. Kom. Başkanı Sayın Mustafa Elitaş, Milletvekilimiz Sayın İsmail Emrah Karayel ve Sayın İsmail Tamer ile birlikte Kayseri Valiliğini ziyaret ettik ifadelerini kullandı.
  Teşkilat
 • Meydanlardayız

  AK Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü ve il yönetim kurulu üyeleri 15 Temmuz için düzenlenen programa katıldı.
  Teşkilat
 • 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü, Kayseri Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 15 Temmuz şehitleri anısına yaptırılacak bulvarın temelini atma ve Milli İrade Bisiklet Turu organizasyonuna katıldı. Hasyüncü yaptığı açıklamada; Önceki dönem Enerji Bakanımız ve Kayseri Milletvekillerimiz Taner Yıldız, İsmail Emrah Karayel, İsmail Tamer, Hülya Nergis ve Kayseri Büyükşehir Bld. Bşk. Sayın Mustafa Çelik 15 Temmuz Bulvarı Temel Atma Töreni ve Milli İrade Bisiklet Turunun başlangıcını gerçekleştirdik. Dedi.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nakkaştepe’de aracından inerek yürüyüşe katıldı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Nakkaştepe'de aracından inerek yürüyüşe katıldı.
  Genel Başkan'dan
 • Şehitlerimiz için Mevlit Programına Katıldık

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü Kayseri protokolü ile birlikte İl Müftülüğünce düzenlen mevlit programına katıldı. Hasyüncü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;
  Teşkilat
 • 15 Temmuz´Da Şehitlik Ziyaret Edildi

  Kayseri’de 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle Kayseri protokolü Kartal Şehitliğini ziyaret ederek dua etti, şehit kabirlerine karanfil bıraktı.
  Teşkilat
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte konuştu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde şehit yakınları ve gaziler ile bir araya geldiği yemekte katılımcılara hitap etti.
  Genel Başkan'dan
 • Hasyüncü’den ‘15 Temmuz’ açıklaması

  Ak Parti İl Başkan vekili Fatih Hasyüncü; 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili “Türkiye Cumhuriyeti’nin en kanlı saldırılarından biri olan 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi, ülkemizin tarihine kara bir leke olarak yazılmıştır'' dedi.
  Teşkilat

Kayseri Milletvekillerimiz

Belediye Başkanları

Teşkilatlardan